بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
شنبه ۰۲ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 22
کد خبر: ۵۶۲۱۳
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۸

میزان معوقات حساب ذخیره ارزی

وضعیت عملکرد تسهیلات اعطای از محل حساب ذخیره ارزی به بانک‌های دولتی در پایان شهریور سال 1393 نشان می‌دهد معوقات اصل این حساب به 4 میلیارد و 584 میلیون و 190 هزار دلار رسیده است.
 تدبیر24: وضعیت عملکرد تسهیلات اعطای از محل حساب ذخیره ارزی به بانک‌های دولتی در پایان شهریور سال 1393 نشان می‌دهد معوقات اصل این حساب به 4 میلیارد و 584 میلیون و 190 هزار دلار رسیده است.
به گزارش خبرنگار تابناک اقتصادی، مجموع تسهیلات اعطایی به بانک‌های دولتی از محل این حساب در مدت مورد اشاره 9 میلیارد و 985 میلیون و 350 هزار دلار بوده که از این رقم دو میلیارد و 12 میلیون و 120 هزار دلار باز پرداخت شده و مجموعا 20.2 درصد از تسهیلات اعطایی توسط بانک‌ها به حساب ذخیره بازگشته است.

از کل تسهیلات اعطایی 4 میلیارد و 584 میلیون و 190 هزار دلار نیز معوقات اصلی بوده و دو میلیارد و 476 میلیون و 980 هزار دلار نیز سررسید آتی بوده است.

در بین بانک‌های دولتی استفاده کننده از تسهیلات دلاری حساب ذخیره ارزی بانک ملی با 40.8 درصد بیشترین سهم و توسعه صادرات با 12 درصد کمترین سهم را داشته اند.

بانک‌های سپه، صنعت و معدن و کشاورزی نیز به ترتیب سهمی برابر با 18.3، 14.7 و 14.2 درصد داشته‌اند.بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: