نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 23
کد خبر: ۵۶۲۱۵
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۳
بی توجهی مرد کروات به آقای شماره 6

کریم باقری از برانکو دور شده است؟

کریم باقری به عنوان یکی از ایرانی های کادرفنی برانکو ایوانکوویچ این روزهای نقش کم رنگی در هدایت سرخپوشان ایفا می کند.
تدبیر24: به گزارش "ورزش سه"، کریم باقری که در ابتدای فصل نیز با تاخیر در تمرینات پرسپولیس حاضر شد و این تیم را در اردوی ترکیه همراهی نکرد، این روزها نقش کمرنگی در هدایت سرخپوشان ایفا می کند و به نظر می رسد اعتماد مرد کروات به آقای شماره 6 کمتر شده است.

برانکو ایوانکوویچ که در بدو حضورش در ایران از بین گزینه هایی مثل علی کریمی، مهدی مهدوی کیا و کریم باقری، ترجیح داد با شاگرد سابق خود در تیم ملی کار کند و او را به عنوان کمک مربی ایرانی اش به کادرفنی اضافه کند، در این فصل اقبال کمتری به او دارد و عدم حضور باقری در اصفهان در بازی برابر سپاهان نیز به نظر می رسد به همین دلیل باشد.

باقری در آستانه دیدار حساس پرسپولیس برابر سپاهان نیز ترجیح داد در تهران بماند و در درفشی فر عملکرد بازیکنان خط خورده این تیم را زیر نظر بگیرد. او این روزها نیز تمرینات نقش کمرنگی ایفا می کند و باید دید در روزهای آینده شرایط همکاری بین کمک ایرانی و برانکو به چه صورت خواهد بود. این در حالی است که مصطفی قنبرپور، دیگر کمک ایرانی برانکو هم با انتقادات فراوانی از سوی پیشکسوتان مواجه شده است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: