نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 27
کد خبر: ۵۶۲۱۶
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۹
کرملين:

در هر زماني از اسد استقبال مي‌کنيم

سخنگوي کرملين در واکنش به ادعاهاي ائتلاف مخالفان سوريه مبني بر تغيير موضع روسيه در قبال نظام سوريه و عدم آمادگي اين کشور براي استقبال از بشار اسد تاکيد کرد که مسکو آماده است هر زماني اسد بخواهد از وي ميزباني کند.
تدبیر24: سخنگوي کرملين در واکنش به ادعاهاي ائتلاف مخالفان سوريه مبني بر تغيير موضع روسيه در قبال نظام سوريه و عدم آمادگي اين کشور براي استقبال از بشار اسد تاکيد کرد که مسکو آماده است هر زماني اسد بخواهد از وي ميزباني کند.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاري آسيا، سخنگوي کرملين در واکنش به ادعاي اخير بدر جاموس، عضو ائتلاف مخالفان سوريه که گفته بود "مسکو براي استقبال از بشار اسد، رئيس جمهوري سوريه آماده نيست" اعلام کرد: چنين اظهاراتي بيانگر موضع روسيه نيست بلکه برعکس روسيه آماده است تا هر زمان که اسد بخواهد از وي ميزباني کند.

وي افزود: همکاري ميان مسکو و دمشق عليه تروريسم در بالاترين سطح خود قرار دارد و روسيه توافق کامل با سوريه در تمامي مسائل دارد.

اخيرا نيز خالد خوجه، رئيس ائتلاف مخالفان سوريه پس از سفر به روسيه و ديدار با مقامات روسي مدعي شده بود که "مسکو ديگر به بشار اسد پايبند نيست."


برچسب ها: تدبیر24 کرملین اسد
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: