بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
شنبه ۰۲ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 22
کد خبر: ۵۶۲۴۵
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۳

رطوبت در ماهشهر به 93 %رسید

معاون اداره کل هواشناسی خوزستان گفت: میزان رطوبت در صبح روز دوشنبه در ماهشهر در جنوب این استان به 93 درصد رسید.
 تدبیر24: معاون اداره کل هواشناسی خوزستان گفت: میزان رطوبت در صبح روز دوشنبه در ماهشهر در جنوب این استان به 93 درصد رسید.

علیرضا غلامپور در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: میزان رطوبت در این مدت در شادگان 89 درصد، آبادان 88 درصد، اهواز 83 درصد، بستان 82 درصد، هندیجان 74 درصد، بهبهان 72 درصد، امیدیه 65 و شوشتر 61 درصد گزارش شده است.

وی افزود: بررسی نقشه های هواشناسی، استقرار جریانات جنوبی تا آخر هفته را بر روی خوزستان نشان می دهد که به تناوب موجب بالارفتن رطوبت و پدیده شرجی به ویژه در مناطق جنوبی، ساحلی و مرکزی این استان خواهد شد.

غلامپور ادامه داد: در بعدازظهر با صعود توده هوای مرطوب در ارتفاعات نیمه شمالی و شمال شرق، انتظار افزایش ابر و احتمال رگبار خفیف و پراکنده به شکل محدود توام با وزش باد قابل ملاحظه پیش بینی می شود.

معاون اداره کل هواشناسی خوزستان گفت: با تضعیف جزیی زبانه پرفشار جنب حاره ای، در همین مدت، نوسان یک تا دو درجه ای هوا نیز دور از انتظار نیست.

وی اظهار کرد: در 24 ساعت گذشته آبادان با 49 و ایذه با 25 درجه سانتی گراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط خوزستان گزارش شده است.

غلامپور پیش بینی کرد که حداکثر دمای روز دوشنبه در اهواز به 47 و فردا صبح حداقل به 31 درجه سانتی گراد برسد.

پدیده شرجی از اوایل مرداد به مدت بیش از دو هفته در خوزستان ادامه داشت که در برخی شهرهای استان به بیش از 87 درصد رسید و پس از روند کاهشی به مدت یک هفته، دوباره خوزستان را فرا گرفته است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: