نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
جمعه ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 24
کد خبر: ۵۶۲۹۴
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۶

عرضه "ساینا" با قیمت 28.5 میلیون

تدبیر24:  معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا از عرضه دو محصول ساندرو و ساینا در دو ماه آینده خبر داد.

رضا تقی‌زاده در حاشیه نمایشگاه بین‌المللی مشهد اظهار کرد: ساندرو محصولی از رنو است که بر روی پلت‌فرم تندر 90 تولید شده است.

وی با بیان این که ساینا نیز محصول فیس‌لیفت شده تیباست خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی صورت گرفته این دو محصول جدید تا دو ماه آینده وارد بازار خواهد شد.

وی درباره قیمت این دو خودرو اظهار کرد: قیمت ساندرو هنوز تعیین نشده است. پیشنهاد قیمتی ساینا نیز به شورای رقابت ارائه شده و در انتظار تعیین قیمت از سوی این شورا هستیم. البته حدود قیمتی ساینا 28 میلیون و 500هزار تومان خواهد بود.

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا در رابطه با قیمت خودروها خاطرنشان کرد: بر اساس فرمول شورای رقابت قیمت خودرو وابسته به دو شاخص نرخ تورم بخشی صنعت خودرو و نمره کیفی خودروهاست که در این زمینه نرخ تورم بخشی صنعت خودرو در سال گذشته حدود 15 درصد بوده و نمره کیفی محصولات سایپا نیز 7 درصد رشد داشته است.

وی ادامه داد: بنابراین با توجه به این عوامل انتظار داریم که شورای رقابت پس از بررسی‌های لازم مجوز افزایش قیمت این محصولات را صادر کند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: