نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 22
کد خبر: ۵۶۳۴۹
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۰

ارائه وام 23 میلیونی به زوج‌های دانشجو

فاز دوم ارائه تسهیلات دانشجویی تا شهریور ماه سال جاری به پایان می‌رسد و فاز سوم آن نیز تا پایان سال 94 به دانشجویان ارائه خواهد شد.
 تدبیر24ذاکر مدیر صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی  گفت: تسهیلات ازدواج دانشجویی، تسهیلاتی ویژه برای دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی است که با دستور ریاست دانشگاه آزاد مبنی بر حمایت و ترویج سنت حسنه ازدواج، از تاریخ 6 شهریور سال 1393 همزمان با ولادت حضرت معصومه و روز دختر، اقدام به ثبت نام و ارائه تسهیلات یک صد میلیون ریالی کرد. 

وی مطرح کرد: بر اساس رسالت و اساس‌نامه صندوق رفاه دانشجویی، وام 15 میلیون ریالی همچنان ادامه دارد و دانشگاه آزاد اسلامی نیز علاوه بر فعالیت در زمینه آموزش عالی در زمینه ارائه تسهیلات نیز قدم بزرگی برداشته است که درحال حاضر 18632 نفر در این سامانه ازدواج ثبت نام کرده‌اند و این برنامه اجرایی در سه فاز قرار گرفته است تا در مرحله اجرا قرار بگیرد.
 
ذاکر بیان داشت:فاز اول این برنامه تا پایان سال 1393 صورت گرفت و فاز دوم آن نیز تا پایان شهریور 1394 اجرایی شد و فاز سوم آن نیز تا پایان سال 1394 انجام خواهد گرفت و بعد از اتمام فاز سوم مجداد جهت پوشش بیشتر اقداماتی را انجام می‌دهیم و قبل از ثبت نام اطلاع رسانی‌های لازم بر روی سایت قرار می‌گیرد، از تعداد 18632 نفر در فاز اول، 62011 نفر تسهیلات را دریافت کردند. 

وی تاکید کرد: در صورتیکه هر دو زوج‌های دانشجو دانشگاه آزاد اسلامی باشند مجموعا به هر دو آنها 23 میلیون تومان تعلق می‌گیرد که با رعایت اولویت و زمان ثبت نام به بانک‌های عامل معرفی می‌شوند.

وی اضافه کرد: در مرحله اول از بین 6211 نفر، 3650 نفر تا اواسط شهریور ماه سال جاری تسهیلات خود را دریافت می‌کنند و تا 15 مهر 6000 نفر دانشجو دیگر تسهیلات خود را دریافت می‌کنند.
 
وی در پایان گفت: قرار بر این است که بر اساس جدول زمان‌بندی، تا پایان سال 1394 تمامی دانشجویان در کوتاه‌ترین زمان ممکن وام خود را دریافت کنند و ما بتوانیم 18632 نفر را پوشش دهیم و دانشجویان باید منتظر خبرهای خوشی در این زمینه، در مراحل بعدی باشند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: