نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 27
کد خبر: ۵۶۳۵۱
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۷

این تکه کاغذ از طلا هم ارزشمند تر است!

کاغذ قراردادی که امضای «بیتل‌ها» پای آن باشد، از طلا هم ارزشمندتر می‌شود.
 تدبیر24: انتظار می‌رود نخستین قرارداد کاری گروه موسیقی «بیتل‌ها»، متعلق به روزهایی که درهامبورگ مشغول به کار بودند، در یک حراجی در نیویورک به قیمت 150 هزار دلار به فروش برسد. این قرارداد که به زبان آلمانی تنظیم شده، امضای پل مک‌کارتنی، جان لنون و جرج هریسون را در پای خود دارد.


یکی از مدیران حراجی هریتیج، این قرارداد را یکی از مهم‌ترین اسناد این گروه موسیقی دانست که تا کنون در یک حراجی عرضه شده‌اند. نکته جالب این قرارداد که در سال 1961 تنظیم شده این است که در آن از نام برادران بیت به جای بیتل‌ها استفاده شده، زیرا شرکتی که با این گروه در آن زمان قرارداد می‌بسته، نام بیتل‌ها را مناسب بازار آلمان نمی‌دانسته است.

در میان مجموعه‌داران تقاضای زیادی برای خرید اشیا مرتبط به گروه موسیقی «بیتل‌ها» وجود دارد. در ماه می 2015 یک گیتار متعلق به جرج هریسون به قیمت 485 هزار دلار در یک حراجی در نیویورک به فروش رسید. در سال 2014 نیز یک مجموعه از دست‌نوشته‌ها و نقاشی‌های جان لنون برای دو کتاب در حراجی ساتبی به قیمت 2.8 میلیون دلار فروخته شد.

اعضای گروه «بیتل‌ها» در سال 1970 از یکدیگر جدا شدند. جان لنون در سال 1980 به ضرب گلوله به قتل رسید و هریسون در سال 2001 در اثر ابتلا به سرطان درگذشت.

حراجی هریتیج 19 سپتامبر 2015 در نیویورک برگزار خواهد شد.
برچسب ها: تدبیر2
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: