نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 22
کد خبر: ۵۶۴۲۷
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۸

“کناره گیری پرسپولیس” از لیگ برتر؟!

احتمال کناره گیری پرسپولیس

این شکست اما موجی از اعتراضات بی سابقه را به سبب داوری نامتعادل علیرضا فغانی ایجاد کرده است. یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس در تماس با ورزش سه اعلام کرد در پی اعتراضات مکرر مردمی و تماس های بی شمار از شب گذشته با باشگاه مدیرعامل و اعضای هیات مدیره، پرسپولیس احتمال کناره گیری از لیگ برتر یا عدم حضور در بازی آینده مقابل فولاد را بررسی خواهد کرد.

این تصمیم فردا در هیات مدیره پرسپولیس به بحث گذاشته خواهد شد و اگر احتمال آن زیاد نباشد به صورت علنی درباره آن صحبت خواهد شد. پرسپولیسی ها به جز بازی اول مقابل پدیده در 3 بازی متوالی اعتراضاتی به نحوه قضاوت داوران داشته اند.
 
بازی پرسپولیس و ذوب آهن با نتیجه 2 بر یک به پایان رسید که تک گل پرسپولیس را امید عالیشاه به ثمر رساند و تیم ذوب آهن یکی از دو گل خود را از روی نقطه پنالتی که خطای هند محسن بنگر را فغانی اعلام کرده بود به ثمر رسید که این پنالتی حاشیه های بسیاری به همراه داشت.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: