نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 23
کد خبر: ۵۸۲۴۳
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۸
مجیدمجیدی:

بدون دیدن فیلم، آن را تحریم می کنند

تدبیر24 :با هماهنگی موسسه یاران دوست در سوئد، فیلم سینمایی محمد(ص) در دو نوبت برای منتقدین، روزنامه نگاران و دانشجویان و یک نوبت برای عموم نمایش داده شد.
 
تماشاگران فیلم محمد(ص) که از مسلمانان و غیرمسلمانان سوئد بودند بازی های خوب و همچنین استفاده از فناوری روز سینمای جهان در تولید این فیلم را از نقاط برجسته این فیلم عنوان کردند.

مجید مجیدی کارگردان این اثر سینمایی تاریخی- دینی در پایان نمایش اول در سخنانی با اشاره به دغدغه هایش برای ساخت اثری متفاوت درباره زندگی پیامبر اسلام (ص) گفت: امیدوارم این اثر  بتواند چهره ای متفاوت از اسلام صلح طلب رحمانی را در اروپا از خود به جا بگذارد.

وی همچنین با انتقاد از تلاش های برخی کشورها برای جلوگیری از نمایش عمومی  این فیلم گفت: متاسفانه آنهایی که افکار افراطی و خشونت طلبی را ترویج می کنند بدون آنکه این فیلم را دیده باشند آن را تحریم کردند.

نمایش عمومی این فیلم به زودی در ترکیه و عراق آغاز می شود. چند کشور دیگر نیز در صف کسب مجوز نمایش عمومی فیلم محمد(ص) قرار دارند.

 در سوئد هم چند شرکت بزرگ پخش فیلم برای خرید مجوز پخش آن ابراز تمایل کرده اند
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: