نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
جمعه ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 24
کد خبر: ۵۸۲۵۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۰

دولت یازدهم پرچمدار اصلاح نگاه به توانمندی های زنان

مشارکت فعال زنان در عرصه های تصمیم ساز کشور موضوع اخباری است که روز به روز بیشتر به چشم می خورد. در یکی از این رویدادها برای نخستین بار در تاریخ استان خوزستان، هشت زن در استان طی احکامی جداگانه از سوی عبدالحسن مقتدایی استاندار خوزستان به عنوان بخشدار در مناطق مختلف استان خوزستان منصوب شدند.

تدبیر24 :توجه به مشارکت فعال و موثر زنان در جامعه و به طبع آن افزایش سطح رضایتمندی از زندگی به دلیل بارور شدن پتانسیل های موجود در زنان کشور و در نهایت افزایش آگاهی و تحکیم بنیان خانواده یکی از مهمترین برنامه های دولت یازدهم به شمار می رود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی تدبیر24 تلاش برای تحقق برنامه های دولت نیازمند همدلی و همزبانی مردم و مسدولین است که این امر با فراز و نشیب های بسیاری روبرو بوده است. مشارکت فعال زنان در عرصه های تصمیم ساز کشور موضوع اخباری است که روز به روز بیشتر به چشم می خورد. در یکی از این رویدادها برای نخستین بار در تاریخ استان خوزستان، هشت زن در استان طی احکامی جداگانه از سوی عبدالحسن مقتدایی استاندار خوزستان به عنوان بخشدار در مناطق مختلف استان خوزستان منصوب شدند.

بر اساس گزارشات واصله در این احکام، مریم عیوض زاده به عنوان بخشدار مرکزی اهواز، سحر احمدی آرپناه بخشدار مرکزی لالی، اعظم شنبدی بخشدار مرکزی هندیجان، بلقیس حسینی بخشدار مرکزی ماهشهر، حمیده آلبوعشیره بخشدار مرکزی خرمشهر، بتول سعیدی زاده بخشدار مرکزی آبادان، لیلا مسحنه بخشدار مرکزی شهرستان شوش و معصومه خنفری به عنوان بخشدار مرکزی کارون منصوب شدند.

جسارت و هماهنگی با برنامه های دولت و خواست مردمی که با رای خود تغییر در روند گذشته کشور را خواستار بودند، یکی از مولفه های موفقیت مسئولین دولتی یه شمار می آید. لازم است تا با این حسن انتخاب و توجه به توانمندی های زنان کشور، آنان را برای حضور در عرصه های مختلف جمهوری اسلامی ایران پرورش داده و دولت یازدهم را بعنوان پرچم دار و بنیان گذار اصلاح رویکردهای موجود در مقوله درنظر گرفتن توانمندی های زنان معرفی کرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۸
1
0
برای اینکه کرسی های مجلس را تصاحب کنید عوام فریبی نکنید و از گذاشتن هندوانه زیر بغل این و ان دست بردارید .
نظر شما: