نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 27
کد خبر: ۵۸۲۶۱
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۴

آخرین اقدامات برای انتخابات الکترونیکی

تدبیر24 :محمود واعظی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی کلوب به برنامه‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای برگزاری انتخابات الکترونیکی اشاره کرد. وی گفت: براساس تصمیم شورای نگهبان و وزارت کشور، انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در برخی از مناطق کشور که دارای بسترهای مناسب ارتباطات هستند به‌صورت الکترونیکی برگزار می‌شود. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خاطرنشان کرد: با هدف بررسی وضعیت ارتباطات کشور در آستانه برگزاری انتخابات الکترونیکی، کمیته فعالی در وزارت ارتباطات تشکیل شده و برنامه‌ریزی برای این مهم را در دستور کار خود قرار داده است. واعظی تقویت شبکه اینترنت، تلفن همراه و تلفن ثابت را با هدف ارائه خدمات مطلوب در ایام برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از مهمترین برنامه‌های تدوین شده این کمیته عنوان کرد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: