نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 23
کد خبر: ۵۸۲۶۷
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۷

پای سازمان بازرسی کل کشور به قراردادهای فوتبالی بازشد

رئیس فدراسیون فوتبال که خود معاون ارزی بانک مرکزی بوده و آدم کارکشته ای به حساب می آید، به نزدیکانش گفته اصلا از این بابت نگران نیست و حتی حاضر است تمام نامه های فدراسیون را ببرند!
تدبیر24 :سازمان بازرسی کل کشور، هر ساله بازرسان خود را به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ می فرستد و به بررسی اسناد می پردازد. این کاری است که آنها با بخش های مختلف دولت می کنند؛ از فدراسیون های ورزشی بگیرید تا نهادها و سازمان های مختلف. روز گذشته یکی از سایت ها نوشت، حتی اسناد و نامه هایی که در دفتر کفاشیان بود، توسط بازرسان جمع آوری شد اما هنوز کسی تائید نکرده که آیا منظور از بازرسان، همان بازرسان سازمان بازرسی هستند یا نه. نکته اینجاست که آنها در سال های گذشته هم بارها به دفتر کفاشیان رفته اند ولی هیچگاه نامه ها و پرونده ها را با خود نبرده اند.

البته رئیس فدراسیون فوتبال که خود معاون ارزی بانک مرکزی بوده و آدم کارکشته ای به حساب می آید، به نزدیکانش گفته اصلا از این بابت نگران نیست و حتی حاضر است تمام نامه های فدراسیون را ببرند! بازرسان حتی به میدان شیخ بهایی رفته و در ساختمان سازمان لیگ هم مستقر شده اند.

یکی از مسئولان سازمان لیگ با تائید این خبر می گوید: «چند روزی است که آنها آمده اند و بررسی های لازم را انجام می دهند. هدف از این بررسی تمام پرونده هاست. حالا از قرارداد باشگاهها بگیرید تا بازیکنان. همانطور که می دانید همیشه یک نسخه از قراردادها هم به سازمان بازرسی می رود. ولی در هر صورت بررسی دقیق تری می شود و حتی بودجه اصلی باشگاهها را از طریق قراردادها متوجه می شوند.» 

 او ادامه می دهد:« خزایی مسئول امور مالی سازمان لیگ در این چند روز چند بار توضیحاتی به بازرسان داده اند. از علی کاظمی دبیر و همینطور تاج رئیس سازمان لیگ هم سوالاتی کرده اند.»
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: