نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
جمعه ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 24
کد خبر: ۵۸۳۲۵
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۸

یک برند معروف امریکایی در نمایشگاه الکامپ+عکس

همزمان با برگزاری نمایشگاه الکامپ شاهد رونمایی از برند مایکروسافت در سالن ۳۸ محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران بودیم که مسئول غرفه آن توضیحاتی را در ارتباط با نمایندگی مایکروسافت در ایران ارائه کرد.

تدبیر24:برای دومین بار در طول چند ماهه اخیر شاهد رونمایی از برند مایکروسافت این بار در نمایشگاه بین‌المللی الکامپ هستیم. به گونه‌ای که به بازدیدکنندگان اینگونه گفته می‌شود نمایندگی انحصاری مایکروسافت آمده است.

مسئول غرفه این برند که زیرمجموعه مجتمع کامپیوتری پایتخت به الکامپ آمده است در این باره گفت: ما نماینده انحصاری در ایران نیستیم اما به نمایندگی از یک نماینده انحصاری مایکروسافت در کشور امارات فعالیت می‌کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که اسم برند شما تحت چه عنوانی در نمایندگی‌های کمپانی مایکروسافت قید شده است گفت: اسم نماینده انحصاری الماس LLC است که با مراجعه با سایت مایکروسافت و بخش نمایندگان می‌توان به اسم این نمایندگی رسید.او درباره محصولات ارائه شده توسط این برند در ایران گفت: ما تنها تبلت و نوت‌بوک‌های مایکروسافت را در ایران عرضه می‌کنیم و آنطور که شنیده‌ام عرضه گوشی‌های مایکروسافت با برند انحصاری لومیا توسط شرکتی که در بازار ایران مغازه دارد، صورت می‌گیرد.


منبع : برنا

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: