واقعيت انتخابات تهران

واقعيت انتخابات تهران

عباس عبدی: دور دوم انتخابات مجلس در برخي شهرها به‌ويژه تهران نتايج عجيبي داشت.
روز جهاني خانواده در زمانه زوال‌گرايی

روز جهاني خانواده در زمانه زوال‌گرايی

مریم باقی : در اسناد حقوقي خانواده از حقوق ويژه برخوردار است و حتي خود تشكيل خانواده به عنوان يك حق جهاني شمرده مي‌شود
دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 May 20
کد خبر: ۵۸۳۴۶
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۶
گزارش تدبیر24 از مهمترین رویداد این ایام:

مثلث مطمئن درحال شکل گیری

بزودی به ترتیب حضور حسن روحانی و آیت الله هاشمی رفسنجانی دیگر اضلاع این مثلث تاریخی را تکمیل می کند و یکی از اتفاقات مهم در گذر مجلس خبرگان رهبری و خبرساز این ایام را رقم خواهد زد.

تدبیر24 :هفته پر خبر این ایام هر روزش با خنده و شور و اشتیاق مشارکت مسئولین آغاز می شود و پایانش با گزارش های رسانه ها از حضور شخصیت ها و چهره هایی که برای رقابت در عرصه سیاسی وارد میدان شده اند.

به گزارش خبرنگار سیاسی تدبیر24 و بر اساس جمع آوری اطلاعات صورت گرفته، در روزهای 26، 27 و 28 آذر ماه از رصد فضای رسانه ای کشور، بطور میانگین روزانه 304 خبر تولیدی در خصوص انتخابات 7 اسفند در خروجی رسانه ها ( مکتوب و غیر مکتوب – بدون در نظر گرفتن بخش های خبری صداوسیما ) قرار گرفته است.

تاکنون بیشترین اخبار تولیدی و فضا سازی های صورت گرفته پیرو حضور علامه سیدحسن خمینی بوده است این در حالی است که تاکنون ثبت نام چهره های خبر سازی در مجلس شورای اسلامی همچون، محمدرضا عارف، علی لاریجانی، علی مطهری و ... صورت نگرفته است. همچنین در آن سوی میدان نیز تاکنون ثبت نام آیت الله هاشمی رفسنجانی، دکتر حسن روحانی، آیت الله هاشمی شاهرودی و ... در مجلس خبرگان رهبری اتفاق نیوفتاده است.

در حال حاضر رکورددار خبرسازی انتخابات از آن فرزند خمینی کبیر است و یک ضلع مثلث خبرساز تکمیل شده است. پیش ینی می شود بزودی به ترتیب حضور حسن روحانی و آیت الله هاشمی رفسنجانی دیگر اضلاع این مثلث مطمئن را تکمیل کنند و یکی از اتفاقات مهم در تاریخ مجلس خبرگان رهبری و خبرساز این ایام را رقم بزند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: