نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

تقی آزاد ارمکی - انتخاباتی که در پیش داشتیم در سایه یک مجموعه از محدودیت‌ها بود. محدودیت اول این بود که قرار نیست دوره آقای رییسی نقد شود و از یک طرف باید آن را دوره طلایی قلمداد کنید.
چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

محمد حیدری» نگاهی گذرا به رسانه‌های اصول‌گرا، عمق ناکارآمدی و معیوب بودن این گفتمان را نشان می‌دهد. در واقع اصلا نمی‌توان آنها را «رسانه» خواند، آنها نه رسانه! بلکه تعدادی بنگاه خبرسازی و تبلیغاتی هستند
يکشنبه ۲۴ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 14
کد خبر: ۷۰۹۱۹
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۸
رئیس اتحادیه پیراهن‌دوزان :

پاساژ نور به زودی بورس پوشاک می‌شود

رئیس اتحادیه پیراهن‌دوزان گفت: کسبه پلاسکو ضرر مالی هنگفتی دیدند و برای بازگشت به بازار باید به آنها کمک کرد.

تدبیر24 » رئیس اتحادیه پیراهن‌دوزان در گفت‌وگو با ایلنا، در مورد آخرین وضعیت کسبه پلاسکو گفت: پاساژ نور واقع در تقاطع طالقانی و ولیعصر برای کسبه پلاسکو نهایی شده و از سه روز قبل کار جا نمایی آغاز شده است.

جواد درودیان ادامه داد: این پاساژ  بیش از هزار واحد خالی دارد و کسبه پلاسکو به راحتی در آن جا نمایی می‌شوند که تا به امروز بیش از 200 واحد مکان‌های کسب خود را مشخص کرده‌اند. مشکلی که ایجاد شده این است که در جانمایی، برخی از مغازه‌ها در جاهای دور و پرت پاساژ قرار دارد که این امر مورد اعتراض کسبه واقع شده و در حال رفع این مشکل هستیم.

وی ادامه داد: این پاساژ متعلق به چندین بانک است و تا اردیبهشت ماه اجاره آنها توسط بنیاد مستضعفان پرداخت می‌شود. پس از آن اجاره هر واحد از قرار متری 45 هزار تومان محاسبه خواهد شد. یعنی اجاره یک مغازه 30 متری نزدیک یک میلیون و پانصد هزار تومان می‌شود.

رئیس اتحادیه پیراهن دوزان در پایان تصریح کرد: کسبه پلاسکو  ضرر مالی هنگفتی دیدند و برای بازگشت به بازار باید به آنها کمک کرد و با توجه به اینکه بازار شب عید نزدیک است سعی داریم با مساعدت همه عوامل زودتر کار جانمایی به پایان برسد تا بتوانند از روزهای آینده فعالیت خود را آغاز کنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: