نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

تقی آزاد ارمکی - انتخاباتی که در پیش داشتیم در سایه یک مجموعه از محدودیت‌ها بود. محدودیت اول این بود که قرار نیست دوره آقای رییسی نقد شود و از یک طرف باید آن را دوره طلایی قلمداد کنید.
چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

محمد حیدری» نگاهی گذرا به رسانه‌های اصول‌گرا، عمق ناکارآمدی و معیوب بودن این گفتمان را نشان می‌دهد. در واقع اصلا نمی‌توان آنها را «رسانه» خواند، آنها نه رسانه! بلکه تعدادی بنگاه خبرسازی و تبلیغاتی هستند
شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 20
کد خبر: ۷۰۹۳۶
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۲

تبریک سلطانی‌فر به کمانداران جوان ایران

وزیر ورزش و جوانان در پیامی موفقیت تیم ملی تیراندازی با کمان ایران در مسابقات جهانی آمریکا را تبریک گفت.
تدبیر24 »به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر در این پیام آورده است:

بدون تردید ورزش، عاملی مهم و اثرگذار در صلح آفرینی، همزیستی مسالمت آمیز اقوام و تداوم دوستی ملت ها و راهی روشن و استوار برای ایجاد تفاهم، گسترش همبستگی و تعامل بین فرهنگ هاست .

درخشش و پیروزی اخیر کمانداران جوان ایران عزیز در مسابقات جهانی آمریکا که برای اولین بار در مسابقات جهانی با کسب یک مدال طلا، دو نقره و یک برنز، برگ زرینی بر افتخارات ورزش کشور افزودند، نشان از تدبیر و دور اندیشی مسئولان نظام و پیگیری های مجدانه دست اندرکاران وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون و در نهایت حاصل تلاش بی وقفه کادر مربیگری و ورزشکاران عزیز است که به دور از تنش های سیاسی ایجاد شده و مرزبندی و دیوارکشی ها، پیام آور صلح و دوستی شدند و پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران  را به اهتزاز در آوردند .

اینجانب از همه اعضای فدراسیون، کادر فنی، مربیان و کمانداران پر تلاش و خانواده های آنان که سهم و نقش بسزایی در کسب این موفقیت داشتند قدردانی نموده، سلامتی و سربلندی بیش از پیش ایشان را از خداوند متعال خواهانم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: