نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

تقی آزاد ارمکی - انتخاباتی که در پیش داشتیم در سایه یک مجموعه از محدودیت‌ها بود. محدودیت اول این بود که قرار نیست دوره آقای رییسی نقد شود و از یک طرف باید آن را دوره طلایی قلمداد کنید.
چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

محمد حیدری» نگاهی گذرا به رسانه‌های اصول‌گرا، عمق ناکارآمدی و معیوب بودن این گفتمان را نشان می‌دهد. در واقع اصلا نمی‌توان آنها را «رسانه» خواند، آنها نه رسانه! بلکه تعدادی بنگاه خبرسازی و تبلیغاتی هستند
يکشنبه ۲۴ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 14
کد خبر: ۷۰۹۹۸
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۶

مولاوردی در راس هیاتی عازم ژاپن شد

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده جهت شرکت در دومین سمپوزیوم مشترک ایران و ژاپن با عنوان«زنان، آموزش و توانمند سازی اقتصادی» عازم ژاپن شد.
تدبیر24 »به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت امور زنان و خانواده، شهیندخت مولاوردی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، به همراه جمعی از فعالان حوزه زنان جهت شرکت در دومین سمپوزیوم بین المللی مشترک ایران و ژاپن به میزبانی بنیاد ساساکاوای ژاپن از ۲۵ لغایت ۲۹ بهمن، عازم این کشور شد.

استمراربرگزاری سمپوزیوم مشترک ایران و ژاپن در حوزه زنان،که با حضور مقامات دو کشور انجام می پذیرد، در جهت تسهیل تعاملات دو جانبه به ویژه در حوزه حقوق بشر و پیگیری اهداف دیپلماتیک در سایر حوزه ها می باشد.

از برنامه های این سفر: حضور در سمپوزیوم بین المللی ایران و ژاپن با موضوع" زنان،آموزش و توانمند سازی اقتصادی، کنفرانس مطبوعاتی با حضور خانم آبه همسر نخست وزیر ژاپن و رئیس بنیاد ساساکاوای ژاپن، برگزاری پنل های تخصصی در سمپوزیوم زنان، سخنرانی در مرکز مطالعات ادیان توحیدی دانشگاه دوشیشا، و ملاقات های رسمی معاون رئیس جمهور با مقامات رسمی ژاپن، را می توان برشمرد.

برچسب ها: مولاوردی زنان
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: