نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

تقی آزاد ارمکی - انتخاباتی که در پیش داشتیم در سایه یک مجموعه از محدودیت‌ها بود. محدودیت اول این بود که قرار نیست دوره آقای رییسی نقد شود و از یک طرف باید آن را دوره طلایی قلمداد کنید.
چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

محمد حیدری» نگاهی گذرا به رسانه‌های اصول‌گرا، عمق ناکارآمدی و معیوب بودن این گفتمان را نشان می‌دهد. در واقع اصلا نمی‌توان آنها را «رسانه» خواند، آنها نه رسانه! بلکه تعدادی بنگاه خبرسازی و تبلیغاتی هستند
يکشنبه ۲۴ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 14
کد خبر: ۷۱۱۱۱
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۱

مرخصی «مهدی هاشمی» تا 30 بهمن ماه تمدید شد

مدیرکل زندان‌های استان تهران گفت: مرخصی مهدی هاشمی تا شنبه تمدید شد.

تدبیر24 »مصطفی محبی در گفت و گو با ایسنا، گفت: مرخصی مهدی هاشمی تا 25 بهمن ماه بود که تا شنبه - 30 بهمن ماه - تمدید شده است.

به گزارش ایسنا، محبی 20 بهمن ماه در حاشیه بازدید سفرای مقیم ایران از کانون اصلاح و تربیت در جمع خبرنگاران درباره مرخصی مهدی هاشمی، گفت: بر حسب دستور قضایی، این مرخصی ادامه داشته و مهدی هاشمی تا 25 بهمن ماه در مرخصی است.

بر اساس این گزارش، حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری 24 بهمن ماه درباره تمدید مرخصی مهدی هاشمی تا 25 بهمن ماه گفت: استفاده بیش از ۵ روز مرخصی فقط برای مهدی هاشمی نیست.

وی افزود:  استفاده بیش از ۵ روز مرخصی فقط برای مهدی هاشمی نیست؛ البته تمدید مرخصی و میزان آن با دادستانی و قاضی پرونده است و مشابه این میزان مرخصی هم برای دیگران بوده و حتی در تعدادی از پرونده های مالی بیش از دو یا سه ماه مرخصی داده شده است.

برچسب ها: هاشمی زندان
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: