نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

تقی آزاد ارمکی - انتخاباتی که در پیش داشتیم در سایه یک مجموعه از محدودیت‌ها بود. محدودیت اول این بود که قرار نیست دوره آقای رییسی نقد شود و از یک طرف باید آن را دوره طلایی قلمداد کنید.
چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

محمد حیدری» نگاهی گذرا به رسانه‌های اصول‌گرا، عمق ناکارآمدی و معیوب بودن این گفتمان را نشان می‌دهد. در واقع اصلا نمی‌توان آنها را «رسانه» خواند، آنها نه رسانه! بلکه تعدادی بنگاه خبرسازی و تبلیغاتی هستند
يکشنبه ۲۴ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 14
کد خبر: ۷۱۱۹۱
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۷

ترامپ بار دیگر رسانه‌های آمریکا را به دروغگویی متهم کرد/ کرملین: با کمپین ترامپ تماس نداشتیم

برخی رسانه‌های‌ آمریکایی از جمله روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی از ارتباط افرادی از کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ با مقامات اطلاعاتی روسیه خبر داده‌اند؛ دونالد ترامپ نیز در پاسخ بار دیگر رسانه‌های آمریکایی را به انتشار اخبار دروغین متهم کرد.

تدبیر24 »به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در پی گسترش مناقشه بر سر استعفای مایکل فلن، مشاور امنیت ملی دولتش و همچنین تحقیقات کنگره آمریکا درباره مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، در توئیتر، ابزار محبوبش برای انتقال اظهارنظرها و حرف‌های خود به مردم واکنش نشان داد و رسانه‌های آمریکایی را به "انتشار اخبار دروغین" متهم کرد.

ترامپ در این توئیت گفت: رسانه‌هایی که اخبار دروغ منتشر می‌کنند به شکلی دیوانه وار تئوری‌های توطئه خود و نفرت کوری که دارند را انتشار می‌دهند. این یاوه گویی درباره ارتباط با روسیه صرفا تلاشی برای سرپوش گذاشتن بر اشتباهات زیادی است که کمپین هیلاری کلینتون بازنده مرتکب شد.

ترامپ همچنین در توئیتر گفت که دیگر رسانه‌هایی مثل شبکه سی ان ان و شبکه ام اس ان بی سی "به درد تماشا کردن نمی‌خورند". دونالد ترامپ پیش از این نیز رسانه‌های آمریکا را مورد حمله قرار داده و به دروغگویی متهم کرده بود.

همچنین دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین نیز گزارشات درباره ردیابی برخی تماس‌های تلفنی میان مقامات اطلاعاتی روسیه و اعضای کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ را رد کرد.

روزنامه نیویورک تایمز گزارش داده بود: روس‌ها با پل منافورت که پیش از این برای مدت کوتاهی رئیس ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ بود، ارتباط داشته‌اند.

در این گزارش نوشته شد که مقامات سابق و فعلی آمریکایی گفته اند که یک سری از نزدیکان دیگر ترامپ نیز با روس‌ها تماس داشتند اما از افشای اسامی آنها خودداری کردند.

پسکوف در گفت‌وگو با خبرنگاران در شهر مسکو با اشاره به منابع ناشناس این گزارش گفت که چنین گزارشی بر مبنای حقایق نیست و هیچ حقیقتی را فاش نکرده است.

این گزارش یک روز بعد از آن منتشر شد که مایکل فلن،‌ مشاور امنیت ملی دولت ترامپ در ارتباط با رسوایی "گمراه کردن مقامات دولت درباره روابطش با روسیه" استعفا کرد.


برچسب ها: ترامپ آمریکا
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: