نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

تقی آزاد ارمکی - انتخاباتی که در پیش داشتیم در سایه یک مجموعه از محدودیت‌ها بود. محدودیت اول این بود که قرار نیست دوره آقای رییسی نقد شود و از یک طرف باید آن را دوره طلایی قلمداد کنید.
چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

محمد حیدری» نگاهی گذرا به رسانه‌های اصول‌گرا، عمق ناکارآمدی و معیوب بودن این گفتمان را نشان می‌دهد. در واقع اصلا نمی‌توان آنها را «رسانه» خواند، آنها نه رسانه! بلکه تعدادی بنگاه خبرسازی و تبلیغاتی هستند
يکشنبه ۲۴ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 14
کد خبر: ۷۱۳۰۳
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۱

وضعیت سد نساء نگران کننده است

نگرانی اصلی جمعیت هلال احمر استان کرمان از وضعیت سد نساء بم است که طبق گزارشات، دو مرحله دریچه‌های تخلیه این سد باز شده است.
تدبیر24 »علی گنج‌کریمی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان در حاشیه بازدید رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از پایگاه امدادی جنوب شرق کشور اظهار داشت: نگرانی اصلی جمعیت هلال احمر استان کرمان از وضعیت سد نساء بم است که طبق گزارشات، 2 مرحله دریچه‌های تخلیه این سد باز شده است.

وی با بیان اینکه خوشبختانه  تاکنون هیچ مشکلی در منطقه به وجود نیامده است افزود: مشکل اصلی جمعیت هلال احمر مصوبات مجلس و ضعف منابع مالی است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمان خاطرنشان کرد: چنانچه این روند ادامه پیدا کند این جمعیت دچار بحران می‌شود زیرا انبارهای جمعیت هلال احمر باید همیشه به اندازه مصرف 2 درصد از ساکنان استان‌ها از اقلام مصرفی پر باشد.

وی با اشاره به روند امدادرسانی به سیل زدگان استان کرمان، افزود: 3 هزار بسته غذایی از جمله کنسرو مرغ، کنسرو ماهی ، برنج و روغن، در کنار سایر اقلام امدادی ضروری، بین خانوارهای محاصره در سیل در حال توزیع است.

علی گنج‌کریمی در پایان افزود: جمعیت هلال احمر استان کرمان  به عنوان پایگاه امدادی  و قطب امداد رسانی جنوب شرق کشور همواره نیازمند نگاه ویژه مسئولان است.

شاهین فتحی معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور نیز در این نشست با اشاره به امدادرسانی جمعیت هلال احمر در 11 استان کشور گفت: تاکنون به 47 هزار نفر گرفتار امدادرسانی شده و 5 هزار و 400 نفر اسکان اضطراری داشتند.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور با تشکر از زحمات شبانه روزی نیروی هلال احمر در تمام کشور گفت: تا کنون هزار واحد مسکونی تخلیه آب و به 81 دستگاه خودرو گرفتار در برف و کولاک و سیل امدادرسانی شده است.
برچسب ها: کرمان سد هلال احمر
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: