نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

تقی آزاد ارمکی - انتخاباتی که در پیش داشتیم در سایه یک مجموعه از محدودیت‌ها بود. محدودیت اول این بود که قرار نیست دوره آقای رییسی نقد شود و از یک طرف باید آن را دوره طلایی قلمداد کنید.
چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

محمد حیدری» نگاهی گذرا به رسانه‌های اصول‌گرا، عمق ناکارآمدی و معیوب بودن این گفتمان را نشان می‌دهد. در واقع اصلا نمی‌توان آنها را «رسانه» خواند، آنها نه رسانه! بلکه تعدادی بنگاه خبرسازی و تبلیغاتی هستند
شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 20
کد خبر: ۷۱۳۱۸
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۲

تهران سالانه 33 سانتی‌متر نشست می‌کند

نایب رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهر تهران سالانه 33 سانتی متر نشست می‌کند، به همین دلیل 60 تا 70 درصد اتفاقات رخ داده در شهر تهران به دلیل موضوعات جغرافیایی است.
تدبیر24 »محمد مهدی تندگویان، نایب رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران ؛ با اشاره به فرونشست زمین در شهر تهران اظهار داشت: با توجه به گزارش‌های به دست آمده از سازمان زمین شناسی، فرونشست‌های شهر تهران طبیعی است.

وی با بیان اینکه شهر تهران سالانه 33 سانتی‌متر نشست می‌کند، افزود: 60 تا 70 درصد اتفاقات رخ داده در شهر تهران به دلیل موضوعات جغرافیایی است.

نایب رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه باید در ساخت و ساز و پروژه‌های شهری استانداردها را رعایت کنیم، گفت: سرعت ساخت و ساز در زیرساخت‌ها و توسعه حمل و نقل مخصوصا مترو نباید قربانی استانداردها شود.

وی با اشاره به اینکه در شهر تهران نشست طبیعی زمین را شاهد هستیم، افزود: شبکه زیرساخت آب و قنات‌ها را از دست داده‌ایم و با توجه به حجم گسترده آسفالت نیز آب باران جذب نمی‌شود، به همین دلیل اگر قصد اجرای پروژه جدیدی را در شهر داریم، باید با توجه به تمام ضرایب و استانداردها باشد.

نایب رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به شبکه فاضلاب و از دست دادن جذب آب فاضلاب حتما در آینده نیز شاهد نشست زمین خواهیم‌ بود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: