سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
يکشنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 25
کد خبر: ۷۲۲۹۳
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۴
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده در بازدید از ستاد مردمی رسیدگی به امور و کمک به زندانیان دیه گفت: امیدوارم در آستانه میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر و بهار طبیعت برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد قدم برداشته شود و در این حرکت معاونت امور زنان و خانواده پیشقدم خواهد شد.
 تدبیر24 »شهیندخت مولاوردی امروز در بازدید از ستاد مردمی رسیدگی به امور و کمک به زندانیان دیه درباره فرهنگ‌سازی عمومی برای کمک به آزادی زنان زندانی جرائم غیر عمد گفت: حمایت از خانواده‌های زندانیان و توانمند سازی آنان و کمک به آزادی زنان زندانی غیر عمد از دغدغه‌های این معاونت است.

وی با اشاره به برنامه معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری برای حمایت از زنان سرپرست خانوار زندانیان جرائم غیر عمد اظهارکرد: در یک سال گذشته طبق تفاهمنامه‌ای با انجمن حمایت از خانواده‌های زندانیان تلاش کردیم تا با بررسی وضعیت این خانواده‌ها در زمینه حمایت و توانمندسازی آنان اقدام لازم صورت گیرد و طبق تفاهم نامه آتی با ستاد دیه کشور تمرکز و برنامه ریزی برای کمک به آزادی زنان زندانی جرائم غیر عمد و بازگشت آن‌ها به کانون خانواده‌هایشان در همکاری مشترک و هم افزایی مناسب صورت خواهد گرفت.

مولاوردی با تاکید بر ضرورت ترویج فرهنگ حمایت از آزادی زندانیان جرائم غیر عمد گفت: مردم ثابت کرده‌اند که همواره در کمک به امور خیر پیشگام هستند و مسئولان نیز می‌توانند در همراهی با مردم به تقویت فرهنگ بخشش و ایثار کمک کنند.

در این دیدار سعدالله جولایی - رییس ستاد دیه کشور هم با اشاره به نقش این ستاد درترویج فرهنگ بخشش و حمایت از آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اظهارکرد: به دلایل عدیده امروزه افرادی در زندان‌ها هستند که مستحق چنین شرایطی نیستند و این مسئولیت همه ما به عنوان خادمان ملت است که برای آزادی این افراد و بازگشت آنها به کانون خانواده و جامعه تلاش کنیم. اهتمام مسئولان در این مسیر موجب می شود تا برای فرهنگسازی و اعتماد عمومی جهت حمایت از آزادی زندانیان جرائم غیرعمد قدم های موثری برداشته شود.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت امور زنان و خانواده، در جریان این بازدید گزارشی از وضعیت زنان زندانی بنابر تفکیک شرایط و جرائم موضوعی و مشکلات آنها ارایه شد.

برچسب ها: مولاوردی ، زنان
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها