نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

تقی آزاد ارمکی - انتخاباتی که در پیش داشتیم در سایه یک مجموعه از محدودیت‌ها بود. محدودیت اول این بود که قرار نیست دوره آقای رییسی نقد شود و از یک طرف باید آن را دوره طلایی قلمداد کنید.
چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

محمد حیدری» نگاهی گذرا به رسانه‌های اصول‌گرا، عمق ناکارآمدی و معیوب بودن این گفتمان را نشان می‌دهد. در واقع اصلا نمی‌توان آنها را «رسانه» خواند، آنها نه رسانه! بلکه تعدادی بنگاه خبرسازی و تبلیغاتی هستند
سه‌شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۳ - 2024 July 23
کد خبر: ۷۸۲۴۹
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۱

چرا لیگ آزادگان تمام نمی‌شود؟!

مسئولان سازمان لیگ پس از برگزاری یک فصل منظم لیگ آزادگان، این رقابت‌ها را نیمه کاره رها کرده‌اند و مشخص نیست برای برگزاری دیدار تکراری خونه به خونه و نساجی چه تصمیم اتخاذ می‌کنند!
تدبیر24»هفته پایانی فصل ۹۶-۹۵ لیگ آزادگان روز یازدهم اردیبهشت برگزار شد که در نهایت دو تیم صعود کننده به لیگ برتر و سه تیم سقوط کرده به لیگ دو مشخص شدند. اما جالب اینجاست تا الان که بیش از دو هفته از آن روز می‌گذرد، هنوز لیگ دسته اول به پایان نرسیده و یک بازی باقی مانده است.

حتی افرادی که جسته و گریخته لیگ آزادگان را پیگیری می‌کنند، در جریان بازی جنجالی و پر برخورد داربی مازندران بین خونه به خونه بابل و نساجی مازندران هستند. در این دیدار که با تساوی یک بر یک پیگیری می‌شد، تماشاگران با یکدیگر و با مسئولان برقراری نظم درگیر شدند و با ورود هواداران نساجی به داخل زمین، بازی نیمه کاره ماند. پس از این اتفاق‌ها کمیته انضباطی در حکمی عجیب و غیرمنتظره رای به پیروزی سه بر صفر خونه به خونه داد که با اعتراض مدیران نساجی، کمیته استیناف این رای را نقض کرد و دستور به برگزاری دیدار تکراری داد. البته این بار هر دو تیم نسبت به این حکم اعتراض داشتند؛ نساجی به محرومیت تماشاگرانش و خونه به خونه به تغییر نتیجه سه بر صفر!‌

پس از رای کمیته استیناف، روز هشتم اردیبهشت به عنوان تاریخ برگزاری دیدار تکراری انتخاب شد ولی پس از اینکه خونه به خونه اعلام کرد در اعتراض به حکم دوم در این دیدار حاضر نمی‌شود،‌بازی تکراری هم لغو شد.

این ماجرا ادامه پیدا کرد تا امروز که علاوه بر خونه به خونه‌ای‌ها، مهدی پرهام مالک باشگاه نساجی هم اعلام کرد حاضر به میدان رفتن در این دیدار نیستند. اعتراض خونه به خونه به این موضوع بوده که باید همان نتیجه سه بر صفر برای این دیدار ثبت می‌شده و ادله مسئولان نساجی هم برای به میدان نرفتن در این دیدار تاثیرگذار نبودن نتیجه این دیدار در جایگاه این تیم در جدول رده بندی لیگ آزادگان است. مسئولان برگزاری لیگ آزادگان هم در اظهار نظر نسبت به این موضوع سکوت کرده‌اند و تنها در واکنش به این موضوع اعلام می‌کنند منتظر حکم جدید کمیته انضباطی هستند. با این شرایط مشخص نیست، آیا تصمیم دارند این روضه سکوت را ادامه دهند تا بدون اتمام لیگ آزادگان ۹۶-۹۵، فصل جدید این مسابقات را آغاز کنند یا نه؟!
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: