بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
جمعه ۰۱ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 21
کد خبر: ۷۸۵۰۷
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۱

با این کد لیست سیستم های پیامکی خود را ببینید

برای اطلاع از عضویت در سیستم های پیامکی کافیست یک کد سه رقمی را با موبایلتان شماره گیری کنید.
تدبیر24 » مدت ها بود که بحث دریافت پیام های تبلیغاتی در بین مردم داغ بود و شکایت مردم در این خصوص موجب شد تا کمی این فضای مدیریت شده و برای عضویت در سرویس های پیامکی به کاربران اپراتورها اطلاع رسانی شود، هرچند با وجود فضای جدید حاکم بر تبلیغات هنوز هم بازار تبلیغات پیامکی به خصوص در این ایام انتخابات داغ است اما شما می توایند با شماره گیری یک لیست سیستم های پیامکی تان را مشاهده کرده و آنها را مدیریت کنید.

برای اطلاع از این سرویس ها با هر سیم کارت فعالی که دارید کد *800# را شماره گیری کنید. پیامی همچون عکس زیر برای شما نمایش داده می شود.


لیست سیستم های پیامکی خود را با این کد ببینید// جمعه 

همانطور که دیدید می توانید با انتخاب اعداد مختلف سرویس های فعال را مشاهده کنید، دستور قطع خدمات مبتنی بر محتوا را بدهید و پیامک های تبلیغاتی را غیرفعال کنید.

با ارسال کد سرویس ها فعال در پیامک بعدی لیست این سرویس ها برای شما نمایش داده شده و نحوه غیرفعال سازی نیز تشریح می شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: