بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 14
کد خبر: ۷۸۶۰۳
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۲

پست اینستاگرمی علی کریمی خطاب به روحانی

تدبیر24» علی کریمی بازیکن پیشکسوت فوتبال کشورمان با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود انتخاب شدن روحانی را تبریک گفت.

علی کریمی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:
 
"تبریک دکتر روحانى، مطمئنم امروز صبح با خبر خیلى خوش روزتون اغاز شد این حق همهء مردم ایران هست دکتر الوعده وفا، نوبتى هم که باشه نوبت شماست.حق الناس بزرگى گردن شماست. فکر میکنم عکس بالا گویاى همه چیز است. چشم ٨٠ میلیون ایرانى داخل و خارج از کشور به عملکرد شماست. حتى اون مردمى که با عقیده و تصمیم قابل احترام ، یا رأى ندادن و یا رأیشان کسى دیگه اى بود!!شما باید با عملکرد و رویکرد مثبت، نظر ان عده را عوض کنید دکتر روحانى شما میتوانید با انتخاب افراد دلسوز و کار بلد ، مردم ایران رابه خواسته هاى به حقشون نزدیک تر ونزدیک تر کنیدمن و هم نوعان من به خاطر حمایت از شما ، حرفها و الفاظ رکیکى را به جون خریدیم ، مهم نیست ولى شما مرد باش و غمخوار مردم در بازى روزگار اگر عوض نشویم، تعویض خواهیم شد."

تبریک اینستاگرامی علی کریمی به حسن روحانی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: