بسیج همه امکانات وزارت کار شریعتمداری

بسیج همه امکانات وزارت کار

در این میان، درحالی‌که در ایران در شرایطی به جنگ کرونا رفته‌ایم که شدیدترین و ظالمانه‌ترین تحریم‌ها را هم تحمل می‌کنیم، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بسیج همه امکانات...
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
در این وانفسا روحانی کجاست؟ ربیعی

در این وانفسا روحانی کجاست؟

روز شنبه سوم اسفند در جمع مدیران مطبوعات در وزارت ارشاد که با حضور آقای حریرچی، معاون وزارت بهداشت برگزار شد، اولین سخنم این بود که برای عبور از بحران کرونا، آن را سیاسی نکنیم.
چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 08
کد خبر: ۸۲۷۹۲
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۶ - ۰۴:۰۲
دکتر ناصر شمس؛ سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای، طی حکمی دکتر حمید یزدانیان را به عنوان مشاور رییس و مدیر کل دفتر مرکزی حراست دانشگاه فنی و حرفه ای منصوب کرد .


به گزارش اداره کل روابط عمومی ،در حکم انتصاب ایشان آمده است :
 
  نظر به تعهد ، شایستگی  و  تجارب  ارزنده ی  جنابعالی  در حوزه  آموزش  عالی ، به موجب این حکم  به سمت «مشاور رییس و مدیر کل دفتر مرکزی حراست»دانشگاه فنی  و حرفه ای منصوب می شوید.
 امید است با استعانت از ایزد متعال و  به مدد دانش و  درایتی که بحمدالله از آن برخوردارید ضمن اهتمام  درجهت ارتقاء، توسعه، شکوفایی و تحقق هرچه بیشتر و برجسته تر اهداف  و آرمان های والای وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)  و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید   با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی، صداقت کاری و توجه به امرصرفه جویی در بیت المال با بهره مندی از توانائی و همدلی نیروهای آن معاونت در  انجام امور محوله موفق و سربلند باشید.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها