نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

تقی آزاد ارمکی - انتخاباتی که در پیش داشتیم در سایه یک مجموعه از محدودیت‌ها بود. محدودیت اول این بود که قرار نیست دوره آقای رییسی نقد شود و از یک طرف باید آن را دوره طلایی قلمداد کنید.
چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

محمد حیدری» نگاهی گذرا به رسانه‌های اصول‌گرا، عمق ناکارآمدی و معیوب بودن این گفتمان را نشان می‌دهد. در واقع اصلا نمی‌توان آنها را «رسانه» خواند، آنها نه رسانه! بلکه تعدادی بنگاه خبرسازی و تبلیغاتی هستند
يکشنبه ۲۴ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 14
کد خبر: ۱۱۹۵۸۳
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۰

بارش باران همراه با رعد و برق در ۳ استان +جدول

امروز ساعات بعدازظهر در سه استان کشور افزایش ابر، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

تدبیر24»براساس آخرین نقشه‌های هواشناسی، در طول این هفته در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در مناطقی از شمال غرب و ارتفاعات البرز مرکزی افزایش ابر و بارش‌های پراکنده به شرح زیر رخ می‌دهد و سایر مناطق کشورجوی آرام و پایدار خواهند داشت.

روز شنبه در شمال استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و در استان اردبیل و ارتفاعات البرز غربی در ساعات بعدازظهر افزایش ابر، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

روز یکشنبه آسمان در کل کشور صاف است، روز‌های دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه بارش پراکنده باران گاهی رعد و برق برای مناطقی از شمال غرب و ارتفاعات البرز مرکزی پیش بینی می‌شود که در روز چهارشنبه در سواحل غربی دریای خزر بارش همراه با کاهش دمای حدود ۳ تا ۵ درجه رخ خواهد داد.

همچنین روز پنج شنبه تنها در ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: