بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 14
کد خبر: ۱۲۳۴۳۵
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۷:۴۷

پولدار شدن راهی است که باید حتما امتحان کرد


شیلنگ آب

در تولیدی ها بسته به نوع مواد اولیه به کار برده شده در ساخت آن قیمت شیلنگ آب متفاوت از یکدیگر می باشد.این محصول معمولا نرم و باریک است زیرا نیاز به فشار بالا برای شستن این فضا باز در خانه نیست و از طرفی این محیط بیشتر دارای گرد و غبار است تا اینگه پر از لکه چربی و کثیفی ها باشد. برای شتسشو انواع محیط ها از شلنگ آب حیاط استفاده می کنند دارای وزن سبک و حمل آن آسان می باشد.


انگور سیاه

مطالعات انجام شده بر روی انگور نشان می دهد کوئرستین و رزوراترول خطر اترواسکلروز را کاهش می دهد و از بدن در برابر آسیب های کلسترول بد محافظت می کند.انگور حاوی پلی فنول هایی است که مانند رزوراترول خاصیت آنتی اکسیدانی، ضد التهاب و ضد چربی دارد و خطر ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی را کاهش می دهد که همین خواص بازار خرید انگور سیاه را بسیار رونق داده است.

بخاری برقی صنعتی

بخاری برقی صنعتی ساخت داخل دارای تنوع و طرحهای بسیار زیادی هستند که می‌ توانند با انواع مدلهای خارجی رقابت کنند خوشبختانه کشور ما از نظر داشتن انرژی و منابع طبیعی بسیار سلامت و قدیمی باشد اما باز هم با این ‌وجود بهتر است که ما به فکر نسلهای آینده بوده و در تولیدات خود صرفه‌ جویی بهینه در مصرف انرژی را در نظر بگیریم.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: