نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

تقی آزاد ارمکی - انتخاباتی که در پیش داشتیم در سایه یک مجموعه از محدودیت‌ها بود. محدودیت اول این بود که قرار نیست دوره آقای رییسی نقد شود و از یک طرف باید آن را دوره طلایی قلمداد کنید.
چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

محمد حیدری» نگاهی گذرا به رسانه‌های اصول‌گرا، عمق ناکارآمدی و معیوب بودن این گفتمان را نشان می‌دهد. در واقع اصلا نمی‌توان آنها را «رسانه» خواند، آنها نه رسانه! بلکه تعدادی بنگاه خبرسازی و تبلیغاتی هستند
يکشنبه ۲۴ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 14
کد خبر: ۱۲۳۴۳۵
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۷:۴۷

پولدار شدن راهی است که باید حتما امتحان کرد


شیلنگ آب

در تولیدی ها بسته به نوع مواد اولیه به کار برده شده در ساخت آن قیمت شیلنگ آب متفاوت از یکدیگر می باشد.این محصول معمولا نرم و باریک است زیرا نیاز به فشار بالا برای شستن این فضا باز در خانه نیست و از طرفی این محیط بیشتر دارای گرد و غبار است تا اینگه پر از لکه چربی و کثیفی ها باشد. برای شتسشو انواع محیط ها از شلنگ آب حیاط استفاده می کنند دارای وزن سبک و حمل آن آسان می باشد.


انگور سیاه

مطالعات انجام شده بر روی انگور نشان می دهد کوئرستین و رزوراترول خطر اترواسکلروز را کاهش می دهد و از بدن در برابر آسیب های کلسترول بد محافظت می کند.انگور حاوی پلی فنول هایی است که مانند رزوراترول خاصیت آنتی اکسیدانی، ضد التهاب و ضد چربی دارد و خطر ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی را کاهش می دهد که همین خواص بازار خرید انگور سیاه را بسیار رونق داده است.

بخاری برقی صنعتی

بخاری برقی صنعتی ساخت داخل دارای تنوع و طرحهای بسیار زیادی هستند که می‌ توانند با انواع مدلهای خارجی رقابت کنند خوشبختانه کشور ما از نظر داشتن انرژی و منابع طبیعی بسیار سلامت و قدیمی باشد اما باز هم با این ‌وجود بهتر است که ما به فکر نسلهای آینده بوده و در تولیدات خود صرفه‌ جویی بهینه در مصرف انرژی را در نظر بگیریم.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: