نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 27
کد خبر: ۱۲۴۰۲۷
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۳

سرمایه گذاری با سود ماهانه 10 درصد


چرا گالری جواهرات سالار پور ایمانی ؟

او در سال 2007، در زمینه طراحی جواهرات فعالیت خود را آغاز کرد و تا سال 2011، استودیو سالار پور ایمانی را تأسیس کرد. به عنوان طراح و مالک گالری جواهرات سالار پور ایمانی ، بیش از 800 محصول منحصر به فرد طراحی کرده است. با داشتن 180 ثبت طراحی صنعتی و 8 پتنت، او به عنوان یک متخصص محتوا شناخته میشود. علاوه بر این، او تخصص خود را به عنوان مدرس دورههای نرمافزار ماتریکس عمومی و خصوصی به اشتراک میگذارد، کتاب خودکمکی طراحی جواهرات به صورت ویدیویی را نوشته و به عنوان مدیر موسسه گالری سایت فعالیت میکند.

گالرى جواهرات سالار پور ایمانى

با ١٥ سال سابقه کارى در زمینه اموزش و تولید جواهرات سرمایه گذار می پذیرد.سرمایه گذارى در تولید طلا ، اکسسوری طلا ، طلا و جواهرات خودکار ، شطرنج و کاور ریموت واین محصولات خاص و منحصر به فرد از سال 2016 توسط جناب آقای سالار پور ایمانی طراحی شده است .

بنیان گذار شرکت

سالار پورایمانی با بیش از 15 سال سابقه اجرایی و تدریس طراحی طلا و جواهرات ، بنیانگذار شرکت رستار طراحان سالار مسـئولیت محدود با شماره ثبت 538096 ، برند لوکس بگینی و فروشگاه آنلاین طلا و جواهرات گالری آنلاین میباشد.

سرمایه گذاری با سود 10 درصد

در گالری جواهرات سالار پورایمانی

قبول سرمایه از 300 میلیون تا 15 میلیارد تومان

مشاوره

09123337452

02188886994

09121137452

اطلاعات بیشتر لینک زیر

سرمایه گذاری سالار پورایمانی---------

این مطلب رپرتاژ آگهی بوده مسئولیت هرگونه اقدام سرمایه گذاری، کسب سود و خرید و فروش صرفا با خود خواننده مطلب بوده و صحت رفتار اقتصادی و صلاحیت مطلب بالا بر عهده این رسانه نمی باشد و آن را می بایست از مراجع ذیربط استعلام نمایید.


برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: