بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 19
کد خبر: ۱۲۴۱۱۲
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۲

خرید بهترین ردیاب خودرو از پیام جی پی اس

جی پی اس خودرو، نوعی دستگاه پرتابل است که با اتصال به ماشین‌تان، قابلیت مکان‌نمایی خودرو را برای‌ شما به‌وجود می‌آورد. یکی از مهم‌ترین مزایای انواع ردیاب خودرو، این است که می‌توانید در هر لحظه، مکان حضور خودروی خود را ردیابی کنید؛ مسئله‌ای که هنگام سرقت خودرو، شدیدا به کار صاحبان ماشین‌ها می‌آید. مکان نمایی ماشین خود در مسافرت‌ها، از دیگر ویژگی‌های جی پی اس خودرو است؛ چنان‌که به‌لطف وجود این تجهیزات، می‌توانید در مسیرهای حاشیه‌ای و جاده‌های مختلف، موقعیت خود را روی نقشه ببینید و مسیر صحیح حرکت را بیابید.

آیا مزایای سیستم GPS پرتابل، تنها به موارد عنوان شده، محدود خواهد شد؟ مسلما پاسخ «خیر» است؛ زیرا از این سیستم‌ها برای شنود صداهای کابین خودروها و البته خاموش کردن ماشین‌ها از راه دور نیز استفاده می‌شود. جهت بهره‌گیری از سیستم‌های موثر و کارآمد، ابتدا بایستی نیازهای خود را به خوبی بشناسید و سپس به شناخت و انتخاب مناسب‌ترین مدل‌های مختلف ردیاب خودرو اقدام کنید.


فروش انواع محصولات ردیاب خودرو و ردیاب آهنربایی

مهم‌ترین کاربردهای جی پی اس خودرو

جی پی اس خودرو یا همان ردیاب خودرو با نصب روی خودرو، امکانات و خدمات زیادی را در اختیار رانندگان قرار می‌دهد. یکی از مهم‌ترین کاربردهای انواع ردیاب ماشین، امکان مطلع شدن از مسیر حرکت و نقطه پارک خودروها پس از سرقت است. این دستگاه‌ها، همواره صاحب خودرو را از فعل و انفعالات مختلفی که برای خودرو رخ می‌دهد، مطلع می‌کنند. در یک نگاه کلی، برخی از اصلی‌ترین کاربردهای دستگاه ردیاب خودرو عبارت است از:

 1. قابلیت ردیابی خودرو هنگام سرقت ماشین و پس از آن

 2. امکان روشن و خاموش کردن ماشین به‌وسیله سیستم کنترل از راه دور

 3. شنود مکالمات درون کابین خودرو

 4. قابلیت قطع سوخت خودرو با استفاده از قطعه رله

 5. ارسال پیام هشدار اضطراری به شماره‌های آشنایان

 6. دریافت پیامک‌های مربوط به سرعت غیرمجاز و میزان مصرف سوخت

 7. آنالیز نقطه قرارگیری خودرو در مسیرهای مختلف.

به‌دلیل اهمیت کاربردهای دستگاه‌های GPS خودرو، در ادامه به تشریح برخی از پارامترهای فوق خواهیم پرداخت.

مزایای ردیاب ماشین برای زمان سرقت خودرو و پس از آن

چه هنگام سرقت خودرو و چه پس از آن، انواع دستگاه‌های جی پی اس خودرو می‌توانند خدمات قابل‌توجهی را ارائه دهند. جالب است بدانید که چنان‌چه سارق بتواند درب ماشین شما را باز کند، یک پیام هشدار از طرف دستگاه جی پی اس ماشین به شما ارسال خواهد شد؛ بنابرین سریعا می‌توانید دست به‌کار شوید و از طریق سیستم کنترل از راه دور، خودرو خود را خاموش کنید. البته بایستی توجه داشته باشید که ردیاب ماشین نصب شده، دارای ویژگی اعلان باز شدن درب‌ها باشد.

همچنین این امکان وجود دارد که شما هنگام سرقت ماشین‌تان، به پیام‌های هشدار ارسال شده توجه نکنید؛ بنابراین بدون اینکه استرسی به شما وارد شود، نرم‌افزار GPS موردنظر را باز کنید و موقعیت حرکت و قرارگیری ماشین‌تان را چک کنید. بایستی بدانید که سیستم‌های موردنظر می‌توانند در هر لحظه، موقعیت جدید حرکت خودرو را ردیابی کنند.

آنالیز نقطه قرارگیری خودرو در مسیرهای مختلف توسط ردیاب خودرو

افراد ممکن است که هنگام مسافرت یا حرکت در مسیرهای بیراهه، جاده اصلی یا نقطه قرارگیری خود را گم کنند. در چنین شرایطی، رانندگان به راحتی می‌توانند اپلیکیشن جی پی اس خودرو را باز کرده و مسیر حرکت خود را روی نقشه، مشاهده کنند؛ همچنین با استفاده از نرم‌افزار ردیاب خودرو، امکان بررسی میزان مسافت طی شده توسط اتومبیل، قابل مشاهده خواهد بود.

کاربرد جی پی اس خودرو برای ارسال پیام‌های اضطراری

سیستم‌های جی پی اس ماشین پیشرفته، غالبا از کلید اضطراری برای ارسال پیام‌های خاص بهره می‌برند. این کلیدهای اضطراری، غالبا با نام «SOS» شناخته می‌شوند. چنان‌چه راننده در شرایط بحرانی یا در معرض سرقت قرار بگیرد، این کلید را فشار می‌دهد و از طریق سیستم GPS ماشین، با شماره آشنایان تماس گرفته می‌شود. 

قیمت جی پی اس خودرو

جهت تعیین قیمت جی پی اس خودرو، همواره بایستی به عواملی نظیر: داشتن رله قطع‌کن، دقت در ردزنی خودرو، وجود یا عدم وجود آنتن خارجی، سایز و مدل دستگاه GPS، میزان نگهداری شارژ، سرعت عملکرد و دستورپذیری، قابلیت ارسال سریع پیام‌های اضطراری، به‌روزرسانی دائمی نقاط استقرار و حرکت خودرو، میزان مقاومت دستگاه ردیاب خودرو در مقابل حرارت و برودت و ...، توجه داشت. قیمت اقتصادی مدل‌های مختلف عرضه شده توسط شرکت پیام جی پی اس، موجب شده تا دستگاه‌های قابل ارائه این شرکت از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار باشند:

 • ردیاب خودرو مدل TS500: 2.350.000 تومان

 • مدل TS550: 2.550.000 تومان

 • مدل TS750: 2.500.000 تومان

 • ردیاب‌های آهنربایی 20 روز شارژ: 3.500.000 تومان

 • مدل‌های آهنربایی 10 روز شارژ: 2.700.000.

به‌طور کلی انواع دستگاه‌های جی پی اس ماشین، بسته به عملکردی که ارائه می‌دهند، دارای قیمت مقرون به‌صرفه‌ای هستند. در ادامه به بررسی برخی از مدل‌های عنوان شده خواهیم پرداخت.

دستگاه جی پی اس خودرو TS550

یکی از محصولات جذاب شرکت پیام جی‌پی‌اس است که امکان قرار دادن سیم‌کارت‌های مختلفی در آن‌ها وجود دارد. این‌گونه سیستم‌های ردیابی، به سیم‌کشی درون کابین خودروها متصل می‌شوند. دلیل این امر، تغذیه سیستم‌های GPS خودرو از برق ماشین است. جالب است بدانید که با نصب دستگاه ردیاب خودرو TS550، می‌توانید علاوه‌بر مکان‌نمایی و ردیابی ماشین‌ها، صداهای درون کابین‌ها را نیز شنود کنید؛ چنان‌که این دستگاه‌ها از یک میکروفون برای شنود دقیق مکالمه‌های رد و بدل شده در کابین خودرو بهره می‌برند. البته این میکروفون‌های قدرت‌مند، بایستی طی فرآیند جداگانه‌ای روی دستگاه GPS TS550 پیاده‌سازی شوند.

ردیاب خودرو مدل TS500

ردیاب ماشین TS-500، از دیگر مدل‌هایی است که با استفاده از آن‌ها می‌توان به رد زدن نقطه قرارگیری خودروها اقدام کرد. البته بر خلاف برخی دیگر از مدل‌ها، در جی پی اس خودرو TS500 شاهد قابلیت شنود صداها و مکالمه‌های درون کابین نیستیم. بایستی بدانید که این دستگاه‌ها را می‌توان روی انواع ماشین و موتور نصب کرد تا هنگام سرقت وسیله نقلیه، علاوه‌بر نقطه‌یابی مکان استقرار خودرو، بتوان ماشین موردنظر را از راه دور خاموش یا روشن کرد. برای کنترل از راه دور و ردیابی ماشین‌ها، کافیست که نرم‌افزار کنترل GPS وسایل نقلیه، روی گوشی همراه یا لپ‌تاپ نصب شود.

سیستم ردیاب خودرو TS500 نیز از برق خودرو تغذیه می‌کند؛ بنابراین باید از طریق سیم‌کشی اتومبیل‌ها، آن‌ها را نصب کرد. لازم به‌ذکر است که این مدل جی‌پی‌اس، قادر است تا شارژ باتری را بین چهار تا پنج ساعت حفظ کند؛ بنابراین پس از گذشت زمان موردنظر، بایستی باتری دستگاه GPS دوباره شارژ شود.

خرید بهترین ردیاب خودرو از پیام جی پی اس

خرید برترین مدل‌های جی پی اس خودرو، می‌تواند خیال‌تان را از بابت کنترل از راه دور ماشین و ردیابی آن در زمان سرقت، آسوده کند. محصولات قابل ارائه توسط شرکت پیام جی‌پی‌اس (payamgps.com)، از چند منظر موردتوجه عموم هم‌میهنان و شرکت‌های بزرگ عرضه اتومبیل قرار گرفته‌اند. قیمت بسیار اقتصادی محصولات این شرکت که به‌لطف واردات گسترده سیستم‌های GPS محقق شده است، یکی از همین دست پارامترها محسوب می‌شود.

پیاده‌سازی سامانه مدیریت ناوگان که منجر به دسترسی کاربران به یکی از بهترین پنل‌های کنترل شده است، دیگر دلیل محبوبیت انواع ردیاب ماشین شرکت پیام جی پی اس به‌شمار می‌رود. این شرکت از سال 1386 در زمینه ارائه دستگاه‌های GPS خودرو فعال بوده است؛ بنابراین جهت دریافت مشاوره‌های تخصصی به‌منظور خرید اقساطی ردیاب‌های خودرو، می‌توانید با کارشناسان مجموعه معتبر payamgps تماس حاصل کنید.

تلفن پشتیبانی: 26760494-021 - 26760447-021.

واحد فروش: 88563259-021 - 26760035-021.

برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: