بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
سه‌شنبه ۰۵ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 25
کد خبر: ۵۵۹۷۴
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۸

ناتو برای درگیری نظامی احتمالی با روسیه آماده می‌شود

تجربه و تحلیل دفاعی یک اندیشکده دفاعی اروپایی نشان می‌دهد ناتو و روسیه در حال آماده شدن برای رویارویی نظامی احتمالی هستند.
 تدبیر24:   اندیشکده اروپایی "شبکه رهبری اروپا" امروز (چهارشنبه) در گزارشی فاش کرد: روسیه در حال آماده شدن برای یک درگیری با ناتو است و ناتو نیز در حال آماده شدن برای درگیری احتمالی با روسیه است.

این موسسه مستقر در لندن گفت که دو مانور نظامی اصلی که سال جاری میلادی برگزار شده پیش هشدار بوده است. سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) ماه ژوئن با حضور 15 هزار نظامی از 19 کشور جهان مانورهایی را در کشورهای شرق اروپا برگزار کرد. در ماه مارس نیز 80 هزار نیروی روسیه و هزاران یگان از تجهیزات در مانورهای سراسری آماده سازی جنگی حضور یافتند.

اندیشکده اروپایی مذکور در ادامه تاکید می‌کند که برگزاری این مانورها نشان می‌دهد که طرفین احتمالا برای آماده شدن در برابر ظرفیت‌های دفاعی دیگری دست به برگزاری رزمایش زده‌اند و احتمالا طرح‌های جنگی در ذهن دارند.
برچسب ها: تدبیر24 روسیه
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: