نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 27
کد خبر: ۵۶۲۸۹
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۲

پیتزا با طعم هروئین

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر لرستان از دستگیری سه سوداگر مرگ و کشف دو کیلو و 875 گرم هروئین در جعبه‌ی پیک موتوری پیتزافروشی در شهرستان خرم‎آباد خبر داد.
 تدبیر24: سرهنگ «فرخی» در این‎باره، افزود: پلیس مبارزه با موادمخدر استان از فعالیت یک باند سوداگر مرگ که در پوشش پیتزافروشی نسبت به خرید و فروش مواد مخدر اقدام می‎کردند، اطلاع یافتند.

وی اظهار کرد: مأموران با کارهای اطلاعاتی محل مورد نظر را شناسایی کرده و در عملیاتی غافلگیرانه با توقیف موتورسیکلت مربوطه سه سوداگر مرگ را دستگیر و در بازرسی از جعبه موتورسیکلت پیتزافروش دو کیلو و 875 گرم هروئین کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر لرستان تصریح کرد: مأموران مواد مخدر استان با همکاری مأموران شهرستان‎های کوهدشت و پلدختر در محور «زانوگه - بابازید» با توقیف یک‎دستگاه پژو پارس و دستگیری سه قاچاقچی 10 کیلو تریاک کشف کردند.

فرخی خاطرنشان کرد: هم‌چنین در عملیاتی دیگر با همکاری مأموران مواد مخدر شهرستان دورود با توقیف یک‎دستگاه خودرو لیفان و دستگیری سه سوداگر مرگ دو کیلو تریک کشف و ضبط کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: سه دستگاه وسیله نقلیه و 9 سوداگران مرگ همراه 14 کیلو و 875 گرم موادمخدر مکشوفه تحویل مراجع قضایی شدند.
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: