نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

نیمی از جامعه میل به مشارکت در حوزه سیاسی ایران را ندارند

تقی آزاد ارمکی - انتخاباتی که در پیش داشتیم در سایه یک مجموعه از محدودیت‌ها بود. محدودیت اول این بود که قرار نیست دوره آقای رییسی نقد شود و از یک طرف باید آن را دوره طلایی قلمداد کنید.
چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

چرا پیروز شدیم و خوشحال نیستیم؟

محمد حیدری» نگاهی گذرا به رسانه‌های اصول‌گرا، عمق ناکارآمدی و معیوب بودن این گفتمان را نشان می‌دهد. در واقع اصلا نمی‌توان آنها را «رسانه» خواند، آنها نه رسانه! بلکه تعدادی بنگاه خبرسازی و تبلیغاتی هستند
دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۴۰۳ - 2024 July 22
کد خبر: ۷۸۳۴۶
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۴

لایحه جامع قانون انتخابات، خردادماه بررسی می‌شود

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی از ارائه لایحه جامع قانون انتخابات توسط دولت خبر داد و گفت: طبق این لایحه همه انتخابات‌ها در کشور دارای یک قانون خواهد شد.
تدبیر24» محمدجواد کولیوند در خصوص وضعیت تبلیغات شوراهای شهر به خصوص در مرکز استان البرز گفت: بنده از عملکرد کمیته امحا به صورت نسبی راضی هستم اما به طور کلی در این خصوص نارضایتی وجود دارد.

کولیوند افزود: البته بخش زیادی از تخلفات به دلیل بالا بودن تعداد نامزدهای انتخابات است زیرا وقتی تعداد زیاد باشد محل تبلیغات به خصوص مرکز شهر نیز شلوغ خواهد شد.

نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در ادامه با بیان اینکه باید برای کاهش داوطلبان انتخابات شوراها چاره‌ای اندیشید، تصریح کرد: بررسی‌هایی در زمینه تبلیغات نیز صورت گرفته، به صورتی که یا نوع تبلیغات تغییر کند و اینکه مکان‌هایی خاص در شهر برای تبلیغات در نظر گرفته شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از ارائه لایحه جامع قانون انتخابات توسط مجلس به دولت در خردادماه خبر داد و گفت: مجلس در ماه آینده این لایحه را مورد بررسی قرار خواهد داد.

کولیوند اعلام کرد: طبق این لایحه، چهار قانون مربوط به انتخابات شوراها، مجلس، ریاست جمهوری و خبرگان رهبری تجمیع شده و یک قانون جامع، همه این انتخابات را پوشش می‌دهد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: