بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
جمعه ۰۱ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 21
کد خبر: ۷۸۵۷۳
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۲

83 درصد، نرخ مشارکت قزوینی‌ها در انتخابات ریاست جمهوری

معاون امنیتی و سیاسی استانداری قزوین گفت: نرخ مشارکت مردم قزوین در انتخابات ریاست جمهوری 83 درصد و آرای مأخوذه در صندوق‌های 736 هزار و 319 رأی بوده است.

تدبیر24»«سعید شاهرخی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، تصریح کرد: نرخ مشارکت مردم قزوین در انتخابات ریاست جمهوری به تفکیک شهرستان‌ها بوئین‌زهرا 90 درصد، آوج 98 درصد، البرز79 درصد، آبیک 82 درصد، قزوین 76 درصد بوده است که نرخ میانگین 83 درصد است.

وی افزود: 55 درصد مجموع آرا مختص به روحانی، 42.4 درصد آرا مختص به رئیسی، 1.7 درصد آرا مختص به میرسلیم و 0.6 درصد آرا مختص به هاشمی طبا بوده است.

شاهرخی در ادامه با اشاره به انتخابات شورای شهر قزوین تصریح کرد: اعلام نهایی نتایج انتخابات شورای شهر نیاز به تائید هیئت نظارت و هیئت اجرایی دارد؛ نتایج اعلام‌شده توسط برخی از منابع غیررسمی اغلب گمانه‌زنی و بر اساس شنیده‌ها است که در حال حاضر مورد تائید نیست و نتایج نهایی تا شب اعلام می‌شود.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: