بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
جمعه ۰۱ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 21
کد خبر: ۷۸۶۷۲
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۴
استاندار گیلان:

افزایش آرای دکتر روحانی از اثرات خدمت به مردم است

‌استاندار گیلان در جمع مدیران استان گفت: افزایش آرای دکتر روحانی در گیلان از اثرات خدمت به مردم است و مردم به خوبی نشان دادند که کدام روش را برای اداره کشور می‌پسندند.
تدبیر24»دکتر نجفی،استاندار گیلان در دیدار با معاونین و مدیران کل ستادی استانداری با تبریک پیروزی ملت ایران و مشارکت بالای گیلانیان در انتخابات ریاست جمهوری، اظهار کرد: زیبایی انتخابات روز جمعه این بود که مردم در فضایی آرام و با نشاط در پای صندوق‌های اخذ رأی حضور یافتند و این موفقیت متعلق به مردم گیلان بود.

وی با بیان اینکه همانگونه که رهبر انقلاب تأکید کردند باید قدردان آگاهی و هوشیاری مردم باشیم، گفت: باید شرایطی را فراهم کنیم تا این آرامش و امنیت و اعتمادی که مردم به مجموعه‌ دولت و نظام دارند را برای کار و تلاش و خدمت بیشتر حفظ کنیم.

استاندار گیلان گفت: افزایش آرای دکتر روحانی در گیلان از اثرات خدمت به مردم است و مردم به خوبی نشان دادند که کدام روش را برای اداره کشور می‌پسندند.

وی با بیان اینکه در ایام انتخابات بی معرفتی زیاد دیدیم، گفت: نزدیک 70 درصد از مردم گیلان و بیشتر از سال 92 به گفتمان دکتر روحانی رأی دادند و این علاقمندی مردم تکالیف ما را بیشتر می‌کند.

دکتر نجفی ادامه داد: گیلان در قبل از دولت یازدهم در بخش‌های زیربنایی از میانگین کشوری عقب بود اما توانست عقب ماندگی‌ها را جبران کند.

استاندار گیلان با بیان اینکه رئیس جمهور محور شرارت و دشمن انقلاب اسلامی هم اکنون در منطقه حضور یافته، گفت: مردم به خوبی وضعیت و شرایط جهان و منطقه‌ای را تشخیص دادند و با این رأی قاطع اعلام کردند و به زیبایی تشخیص دادند که چه کسی می‌تواند در محیط بین‌الملل از حق کشورمان به خوبی دفاع کند.

وی ادامه داد: یکی از نکات مهمی که در ایام انتخابات هدایت کردیم این بود که اجازه ندادم به بهانه‌ انتخابات کار و تلاش به مردم متوقف شود.

استاندار گیلان بیان کرد: باید با کار و تلاش بیشتر و جبران نقاط ضعف پاسخ اعتماد دوباره مردم را بدهیم.

وی گفت: اقدامات انجام شده را با جدیت دنبال کنید تا رفاه و آسایش بیشتر مردم بیشتر فراهم شود.

استاندار گیلان تاکید کرد: در خدمات رسانی و حل مشکلات جامعه، همه‌ مردم را با هم بینید و به گرایش‌ها توجه نکنید.

وی با بیان اینکه کمک به دولت کمک به جمهوریت و اسلامیت نظام است، خاطرنشان کرد: عملکرد خوب را باید نشان داد چون بین عملکرد خوب و انعکاس خوب عملکردها تفاوت است، اگر کارهای انجام شده را نگوییم عده ای تصور می کنند که کاری نشده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: