نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 22
کد خبر: ۵۵۹۲۵
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۶

سرقت 5 میلیونی از طریق تلفن همراه

رئيس پليس فتا استان فارس از کشف پرونده برداشت غیرمجاز از طریق فضای مجازی در شیراز خبر داد .
  تدبیر24سرهنگ "سيد موسي حسيني" گفت: جوان27 ساله شیرازی با ارائه مرجوعه قضائی شکایت خود را مبني بر برداشت غيرمجاز از حساب بانکی خود به مبلغ 5 میلیون ريال از طریق فضای مجازی اعلام و مدعی شد در این راستا به کسی مظنون نیست.
وي ادامه داد: با تشکیل پرونده ، ماموران پلیس فتا اقدامات خود را جهت شناسایی متهم یا متهمان آغاز كرده و با بررسی های تخصصی موفق به شناسایی متهم که شریک تجاری شاکی بود، شدند.

اين مقام انتظامي گفت: در تحقيقات به عمل آمده مشخص شد شاکی با استفاده از تلفن همراه متهم به یک درگاه بانکی متصل شده و تراکنش مالی خود را انجام و سپس به صورت صحیح از این درگاه بانکی خارج نشده و تلفن همراه متهم را به وی تحویل می دهد.

سرهنگ حسيني افزود: متهم به گمان این که شناسایی نمی شود اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب شریک تجاری خود می کند.

رئيس پليس فتا فارس با اشاره به این که اولویت رسیدگی به جرائم سایبری ، مربوط به جرائم مالی است ، افزود: 80 درصد برداشت های غیر مجاز به علت عدم آگاهی افراد در به کارگیری صحیح ابزار های جدید صورت می پذیرد.
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: