نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
جمعه ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 24
کد خبر: ۵۵۹۵۶
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۴

داعش تماشای تلویزیون را ممنوع کرد

منابع محلی در شهر رقه سوریه اعلام کردند که گروه تروریستی داعش در ادامه وضع قوانین دشوار و اجبار ساکنان نواحی تحت اشغال خود به اجرای این قوانین، این بار تماشای تلویزیون را برای ساکنان این شهر ممنوع کرده است.
  تدبیر24منابع محلی در شهر رقه سوریه اعلام کردند که گروه تروریستی داعش در ادامه وضع قوانین دشوار و اجبار ساکنان نواحی تحت اشغال خود به اجرای این قوانین، این بار تماشای تلویزیون را برای ساکنان این شهر ممنوع کرده است.

فعالان بومی شهر رقه، واقع در شمال سوریه و پایتخت خودخوانده گروه تروریستی داعش اعلام کردند که این گروه تروریستی تماشای تلویزیون را برای ساکنان این شهر به استثنای روز جمعه ممنوع کرده تا آنها در طول ایام هفته به صوت قرآن گوش دهند.

داعش پیش از این نیز استفاده از اینترنت را در رقه محدود کرده بود و در حال حاضرکافی نت‌ها تنها از ساعت 9 صبح تا پنج عصر اجازه فعالیت دارند و برای کسانی که این قانون را زیر پا بگذارند مجازات‌های سنگینی وضع شده است و کافی‌نت خاطی برای مدتی معین تعطیل خواهد شد.
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: