نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 27
کد خبر: ۵۵۹۵۷
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۵

سخنان اخیر هاشمی رفسنجانی منطقی نیست

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: سخنان اخیر هاشمی رفسنجانی که در مورد روستائیان مطرح‌ شده بود، منطقی و پذیرفته‌شده نیست.
  تدبیر24: منتقدین_سید محمد حسینی در این باره گفت:  آقای هاشمی بارها در موارد گوناگونی اظهاراتی داشته که موجب تعجب همگان شده است.

وی بیان داشت: قطعاً بسیاری از مسئولان و انقلابیون و حتی خود آقای هاشمی نیز روستایی هستند و بیان چنین سخنانی از ایشان پذیرفته‌شده نیست.

حسینی تصریح کرد: روستائیان از ابتدای انقلاب تاکنون در تمام عرصه‌ها حاضر بوده‌اند و این‌گونه سخن گفتن جدا از جریحه‌دار شدن احساسات مردم و دلسرد شدن جمع وسیعی از هم‌وطنان، بیشترین صدمه و آسیب را به فرد گوینده خواهد زد.

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: سخنان اخیر هاشمی رفسنجانی که در مورد روستائیان مطرح‌ شده بود، منطقی  نیست.
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۲
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۹
1
2
این آقایان که یک جمله ی ساده را این طور پیچانده اند و معنای مراد خود را از آن استنباط کرده اند تعجب ندارد که در تفسیر قوانین اساسی و عادی نیز همین کار را تکرار کنند. به همین علت است که بعد از مشروطه قانون را هرکس دلش هر طور خواست می فهمد! آقایان هاشمی حرفی از روستایی نزد گفت در روستایشان. معمولا معنای تحقرآمیز از لحن فهمیده می شود شما که در محضر آیت الله نبوده اید که لحن گفتنش را بشنوید پس براساس متن باید بفهمید. در متن که چیز تحقیرآمیزی وجود ندارد مگر آن که خود کلمه روستا را توهین بدانید که بر می گردد به روان شناسی و شخصیت خودتان!
متنفر از اصولگرایان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۹
1
4
دلواپسی مثل تو باید این حرف بزند.
نظر شما: