نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 27
کد خبر: ۵۶۳۷۰
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۶

مرگ نوزاد 5 ماهه بر اثر شکنجه

مرگ مرموز نوزاد 5 ماهه در بیمارستان

ساعت 22:30 دوشنبه به قاضیایلخانی بازپرس جنایی تهران خبر رسیدکه نوزاد 5ماهه ایدریکی از بیمارستان هایکودکان به طرز مرموزیجان باخته است.
 
قاضیجنایی به همراه تیم تجسس پلیسآگاهیراهیبیمارستان شدند و در بررسی ها معلوم شد که عصر یکشنبه زن و مرد جوانیاین نوزاد پسر را به بیمارستان منتقل کرده و پس از بستری شدن وی، هردو از بیمارستان فرار کرده اند.
 
هرچند پزشکان تلاش زیادیبرای نجات نوزاد انجام دادند اما شدت جراحات به حدی بود کهوی پس از 24 ساعت به کام مرگ رفت. از سوییپزشکیقانونی آثار کبودیرویپاهای نوزاد را تأییدکرد و این نشان می دادکه او پیش از مرگ شکنجهشده اما علت اصلی مرگ شکستگی جمجمه براثر اصابت جسمی سخت بوده است.
 
در حال حاضر با دستور قاضیتیمی از کارآگاهانجست وجوی خود را برایشناسایی پدر و مادر این نوزاد و عاملان شکنجه مرگبار شروع کرده اند.
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: