بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 19
کد خبر: ۵۶۳۷۰
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۶

مرگ نوزاد 5 ماهه بر اثر شکنجه

مرگ مرموز نوزاد 5 ماهه در بیمارستان

ساعت 22:30 دوشنبه به قاضیایلخانی بازپرس جنایی تهران خبر رسیدکه نوزاد 5ماهه ایدریکی از بیمارستان هایکودکان به طرز مرموزیجان باخته است.
 
قاضیجنایی به همراه تیم تجسس پلیسآگاهیراهیبیمارستان شدند و در بررسی ها معلوم شد که عصر یکشنبه زن و مرد جوانیاین نوزاد پسر را به بیمارستان منتقل کرده و پس از بستری شدن وی، هردو از بیمارستان فرار کرده اند.
 
هرچند پزشکان تلاش زیادیبرای نجات نوزاد انجام دادند اما شدت جراحات به حدی بود کهوی پس از 24 ساعت به کام مرگ رفت. از سوییپزشکیقانونی آثار کبودیرویپاهای نوزاد را تأییدکرد و این نشان می دادکه او پیش از مرگ شکنجهشده اما علت اصلی مرگ شکستگی جمجمه براثر اصابت جسمی سخت بوده است.
 
در حال حاضر با دستور قاضیتیمی از کارآگاهانجست وجوی خود را برایشناسایی پدر و مادر این نوزاد و عاملان شکنجه مرگبار شروع کرده اند.
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: