بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 19
کد خبر: ۵۶۳۹۲
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۵

جام جهانی والیبال سخت‌ترین مسابقات دنیاست

بهترین مدافع والیبال جهان جام واگنر را بازی تدارکاتی مناسبی برای مسابقات جام جهانی ژاپن دانست و گفت: سخت ترین مسابقات دنیا رقابت‌های جام جهانی این دوره است و تیم‌هایی در آن نتیجه می‌گیرند که شرایط بدنی فوق‌العاده داشته باشند.
تدبیر24:  سیدمحمد موسوی در آستانه جام واگنر درباره وضعیت مصدومیتش به خبرنگار ورزشی ایسنا اظهار کرد: مصدومیتی که در مچ پایم وجود دارد قدیمی است، البته در جریان تمرینات پس از لیگ جهانی بیشتر شد ولی درمان آن به 2،3 ماه استراحت نیاز دارد که الان این امکان فراهم نیست.

وی با بیان اینکه مداوای مچ پایم موقتی است تا برای مسابقات جهانی بتوانم بازی کنم، ادامه داد: بازی در جام واگنر هم بستگی به نظر پزشک و کادرفنی دارد.

ملی‌پوش والیبال ایران ادامه داد: جام واگنر برای آمادگی تیم خوب است، فرانسه و لهستان که در این رقابت ها حضور دارند از تیم‌های بزرگی هستند و بازی با این تیم‌ها به ما کمک بزرگی می‌کند. پس از آن هم سه دیدار تدارکاتی با تیم روسیه داریم که شرایط آمادگی‌ ما را بهتر می کند.

دفاع وسط تیم‌ملی ایران افزود: اگر این بازی‌های تدارکاتی بازیکنان را خسته نکند به موقع باشد، خوب است. فکر می‌کنم سخت ترین بازی‌های جهان مسابقات جام جهانی این دوره است. باید 11 تا بازی در مدت 15 روز در چهار شهر ژاپن انجام دهیم که این خیلی سخت است و اصلا قابل درک نیست. تیم‌هایی در این رقابت‌ها نتیجه می‌گیرند که از لحاظ بدنی نه در شرایط خوب بلکه فوق العاده باشند.

ملی‌پوش تیم ایران اضافه کرد: چهار سال پیش که در مسابقات جهانی شرکت کردیم از بازی ششم به بعد باختیم و نتوانستیم نتیجه بگیریم. اما الان شرایط تیم ایران خیلی فرق کرده و بازیکنان باتجربه‌تر شده و پیشرفت کرده‌اند، درکل مسابقات سختی است البته برای همه تیم‌ها این طور است و هر تیمی که آماده‌تر باشد نتیجه بهتری خواهد گرفت.

موسوی درباره حضور فصل بعدش در لیگ برتر نیز گفت: با تیم بانک سرمایه قرارداد امضا کرده‌ام و فصل آینده هم در لیگ ایران خواهم بود. حالا حتی اگر پیشنهادات دیگری از سایر تیم‌ها چه داخلی و چه خارجی داشته‌ام باشم به تیم سرمایه تعهد داده‌ام و با این تیم در لیگ شرکت خواهم کرد.
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: