واقعيت انتخابات تهران

واقعيت انتخابات تهران

عباس عبدی: دور دوم انتخابات مجلس در برخي شهرها به‌ويژه تهران نتايج عجيبي داشت.
روز جهاني خانواده در زمانه زوال‌گرايی

روز جهاني خانواده در زمانه زوال‌گرايی

مریم باقی : در اسناد حقوقي خانواده از حقوق ويژه برخوردار است و حتي خود تشكيل خانواده به عنوان يك حق جهاني شمرده مي‌شود
دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 May 20
کد خبر: ۵۸۱۶۵
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۵

آغاز نشست فنی ایران و آژانس در وین

نشست فنی تیم کارشناسی ایران به ریاست «حمید بعیدی نژاد» و آژانس بین المللی انرژی اتمی به ریاست «ترو واریو رانتا» معاون مدیر کل و رئیس بخش پادمان های آژانس، ساعت ۱۰ امروز سه شنبه، به وقت محلی در مقر این نهاد بین المللی در وین آغاز شد
تدبیر24 :«رضا نجفی» نماینده و سفیر جمهوری اسلامی ایران در آژانس پیش از آغاز این جلسه در باره موضوع مطرح در آن به خبرنگاران گفت: این جلسه، همان طور که در نقشه راه بین ایران و آژانس پیش بینی شده است، یک جلسه جمع بندی از مسائل باقی مانده از گذشته و حال پیش از گزارش آژانس است.
وی افزود: درباره آخرین بحث ها گفت و گو می کنیم تا بعد از اتمام آن، آژانس گزارش خود را هفته آینده در این باره منتشر می کند.
به گفته نجفی، جلسه عباس عراقچی معاون وزیر خارجه ایران و یوکیا آمانو مدیر کل آژانس بعد از ظهر امروز سه شنبه در مقر سازمان ملل در وین برگزار می شود.
بر اساس نقشه راه پیش بینی شده ایران و آژانس، قرار بوده است قبل از انتشار گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی، یک جلسه به عنوان جلسه جمع بندی برگزار شود.
نخستین نشست کمیسیون برنامه جامع اقدام مشترک (برجام ) در 27 مهرماه امسال با شرکت معاونان وزیران امور خارجه ایران و کشورهای 1+ 5 در وین برگزار شد.
یکی از تعهدات 1+5 طبق برجام، نگارش و ارائه پیش نویس قطعنامه ای به شورای حکام آژانس است تا برای همیشه پرونده مسائل گذشته را ببندد.
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: