نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

نهادگرایی و ثبات سیاسی در فضای تازه

دکتر ابراهیم متقی» حادثه سقوط بالگرد برخی از مقامات عالی سیاسی و راهبردی ایران بر اساس نشانه‌هایی از «ابهام امنیتی» تعریف می‌شود.
ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

ايران و امريكا و ديپلماسي غيرمستقيم

حسین ربیعی» مطابق ادعاها و شواهد، عرصه ميدان و ديپلماسي، هر دو هر به صورت غيرمستقيم توسط اين دو كشور و از طريق نمايندگان‌شان مديريت مي‌شود
چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 22
کد خبر: ۵۸۳۶۰
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۳

کواکبیان تهیه کننده سینما شد

تدبیر24 :فیلم «خانم اصلاح طلب ، آقای اصولگرا» که آبان ماه موفق به اخذ موافقت اصولی از سازمان سینمایی وزارت ارشاد شده بود با نزدیک شدن به پایان بازنویسی فیلمنامه در مرحله پیش تولید قرار گرفت . نویسندگی و کارگردانی این فیلم سیاسی بر عهده صالح دلدم می باشد که پیش از این آثاری چون مرثیه ای برای لاله زار ، بازگشت ، امضاء ، بی دل ، کباب غاز ، نارمک ، آکادمی کیمیایی و منشی مخصوص من را در کارنامه داشته است . تهیه کنندگی این فیلم بصورت مشترک بر عهده دکتر مصطفی کواکبیان (دبیرکل حزب مردم سالاری و نماینده ادوار مجلس) و سعید هاشمی می باشد . از دیگر عوامل این فیلم که تاکنون حضورشان قطعی شده است می توان به مجتبی رحیمی به عنوان مدیر فیلمبرداری ، امیر پوربهشتی به عنوان مجری طرح ، سید محمدرضا وزیری به عنوان مدیرتولید ، حمید بهمنی به عنوان مشاور کارگردان و داود امیریان به عنوان بازنویس فیلمنامه اشاره نمود .از بازیگران این فیلم هنوز هیچ فردی بصورت قطعی مشخص نشده است و قرار است چیدمان بازیگران از میان بازیگر مطرح و بر اساس بازیگر نقش اول زن (خانم اصلاح طلب) صورت پذیرد و گروه صحبت هایی با افسانه بایگان برای ایفای این نقش داشته اند که با توجه به درگیر بودن خانم بایگان در چند پروژه همزمان ، گروه تولید منتظر هستند تا با فراغت این بازیگر و مشخص شدن برنامه ریزی نسبت به عقد قرارداد با وی و سایر بازیگران اقدام نمایند . از دیگر بازیگران این فیلم نیز می توان به حسام نواب صفوی اشاره نمود که بعد از فیلم «منشی مخصوص من» این دومین همکاری او با صالح دلدم می باشد . اولین نمایش «خانم اصلاح طلب ، آقای اصولگرا» در بخش بین الملل سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر می باشد . «خانم اصلاح طلب ، آقای اصولگرا» محصول شاخه هنرمندان حزب مردم سالاری است و قرار است با نگاهی طنز به پشت پرده جریانات سیاسی و حزبی کشور و نقد فضای اجتماعی و سیاسی بپردازد .

برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: