بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 20
کد خبر: ۷۸۱۷۵
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰

مردم در مناظرات شناخت خوبی از کاندیداها پیدا کردند

نماینده‌ مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس مناظرات ریاست جمهوری را موثر در شناخت فرد اصلح دانست اما پیش بینی کرد که انتخابات ریاست جمهوری به مرحله دوم کشیده شود.

تدبیر24»محمد اسماعیل سعیدی در گفت‌وگو با ایسنا،  با بیان اینکه مناظرات ریاست جمهوری نقش به سزایی در شناخت فرد اصلح دارد، گفت: علی رغم اینکه زمان مناظرات محدود بود ولی مردم شناخت خوبی از کاندیداها پیدا کردند و بر اساس همین مناظرات و شناخت هایی که از افراد کسب کردند، رأی سرنوشت ساز خود را به یکی از این افراد اختصاص خواهند داد. 

وی ادامه داد: برگزاری این مناظرات در آگاهی مردم موثر بود، چرا که مردم با قاطعیت و انتخاب صحیح، پای صندوق‌های رای حضور می یابند. 

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر گفت البته مردم انتظار داشتند کاندیدا برنامه‌های خود را برای آینده‌ی کشور توضیح دهند نه اینکه یکدیگر را تخریب کنند. 

وی با بیان اینکه جمع بندی مردم قبل از حضور در پای صندوق های رای مهم است، گفت: پیش بینی نتایج انتخابات ریاست جمهوری با قضاوت مردم خواهد بود، این مردم است که با رأی خود تعیین می‌کند که رئیس جمهور کشور چه کسی خواهد بود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: