بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 20
کد خبر: ۷۸۲۰۳
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۵

جانمایی و چاپ بنر برای جشن پیروزی فتنه گری است

اینکه برخی بخواهند پیش از برگزاری قانونی انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری با چاپ بنر و تراکت پیروزی کاندیدای خود و جانمایی سالنی برای جشن پیروزی وی جنگ روانی به راه بیاندازند، مغایر با قانون بوده و به تعبیری یک فتنه گری است.

تدبیر24»علی شکوری راد، دبیر کل حزب اتخاد ملت گفت : بخش حقوق ستاد دکترحسن روحانی نیز باید وارد عرصه شده و با پیگیری و شکایت موضوع به مراجع نظارتی مرتبط، از چنین اتفاقاتی تنش زایی جلوگیری کنند .

دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران اسلامی در گفت و گو با سحر – پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی – با اشاره برخی تحرکات ستاد انتخاباتی ابراهیم رئیسی پیش از انتخابات ریاست جمهوری هشدار داد وگفت: من معتقدم این  که برخی بخواهند پیش از برگزاری قانونی انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری با چاپ بنر و تراکت پیروزی کاندیدای خود و جانمایی سالنی برای جشن پیروزی وی جنگ روانی به راه بیاندازند، مغایر با قانون بوده و به تعبیری یک فتنه گری است.

وی افزود :بر اساس برآوردهای رسمی مجموع آرای رئیسی و قالیباف بیش از 40 درصد نبوده و احتمال اینکه با ائتلاف این دو، تمام آرای قالیباف به سبد رای رئیسی واریز شود، غیرمحتمل است . چرا که با در نظر گرفتن فضای انتخاباتی جامعه، تعدادی از هواداران شهردار با این ائتلاف به میرسلیم رای داده یا به روحانی رای خواهند داد و برخی نیز از حضور در انتخابات منصرف می شوند.

نماینده پیشین مجلس تصریح کرد : بر این اساس و با ریزش محتمل آرای قالیباف و رئیسی، مجموع آرای شان به 40 درصد هم نخواهد رسید و تدارک جشن پیروزی در چنین وضعیتی، به تعبیری می تواند مصداقی از فتنه گری قلمداد شود.

وی با توصیه به هواداران دکتر حسن روحانی تاکید کرد : توصیه بنده این است که هواداران دکتر روحانی در سراسر کشور نسبت به هرگونه تحرک و تحریک احتمالی و هدفمند برخی هوشیار بوده و صبر و خویشتن داری پیشه کنند. چرا که چنین رفتارهایی از کسانی سر می زند که به ظاهر خود را در تنگنای شکست دیده و برای فرار از آن به هر دستاویزی چنگ می اندازند.

شکوری راد در پایان خاطرنشان کرد : بخش حقوق ستاد دکتر روحانی نیز باید وارد عرصه شده و با پیگیری و شکایت موضوع به مراجع نظارتی مرتبط، از چنین اتفاقاتی تنش زایی جلوگیری کنند . لزوم ورود جدی دستگاه های نظارتی نیز در این باره اجتناب ناپذیر است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: