بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 14
کد خبر: ۷۸۲۵۶
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۸
اعتراض رئیس ستاد روحانی به صدا و سیما و کمیسیون تبلیغات؛

رفتار یکسویه صدا و سیما موجب تحریک احساسات ضد ظلم ملت ایران است

تذکر این نکته را لازم می داند که مدیریت رسانه ملی حق ندارد و نباید با رفتار خود این سازمان را تحت هیچ شرایطی به ارگان هیچ کاندیدا و یا جناح فکری و یا حزبی نزد افکار عمومی تبدیل کند .

تدبیر24»محمد شریعتمداری، رییس ستاد انتخابات دکتر روحانی در نامه ای به رئیس سازمان صدا و سیما مراتب اعتراض خود را به رفتار کاملاً یکسویه صدا وسیما ابراز داشت.

به گزارش سحر – پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی - متن این نامه به شرح زیر است:

 

جناب اقای علی عسکری

ریاست صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران

 سلام

این روزها ما بشدت تحت فشار مردمی هستیم که از رفتار کاملاً یکسویه صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران به نفع رقبای جناب اقای  روحانی و عدم اعتراض و شکایت رسمی ما گله می کنند .

ستاد انتخاباتی دکتر روحانی البته این رفتار یکسویه را که موجب تحریک احساسات ضد ظلم ملت شریف ایران است ، مشکلی برای فعالیتهای خود نمی داند،  اما از اینکه رسانه ملی با سیاه نمایی فعالیت های دولت مستقر ، تخفیف نمایش فعالیتهای انتخاباتی جناب اقای دکتر روحانی وتبلیغ و بزرگنمایی فعالیت های رقیب و حتی برسمیت نشناختن کناره گیری جناب اقای قالیباف و ادامه پخش برنامه های تبلیغاتی ایشان ،  در کنار کاندیدای رقیب ، و تبلیغ علنی برنامه های انان از طریق زیرنویس و... بیش از پیش  در اذهان وافکار عمومی تضغیف شود بسیار متأسف است و تذکر این نکته را لازم می داند که مدیریت  رسانه ملی حق ندارد  و نباید با رفتار خود این سازمان  را تحت هیچ شرایطی به ارگان  هیچ کاندیدا و یا جناح فکری و یا حزبی نزد افکار عمومی تبدیل کند .

این ستاد رسماً مراتب اعتراض خود را به کمیسیون بررسی  تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری منعکس خواهد کرد .

محمد شریعتمداری

رییس ستاد انتخابات دکتر روحانی

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: