بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
يکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 16
کد خبر: ۷۸۴۱۱
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳
عمادالدین باقی:

انتخابات امروز وزنه کشی جدی سیاسی است

همان طور که به تجربه دیده ایم و اتفاقات مشابهی که در دوم خرداد و سال 92 افتاده است نشان می دهد که مردم آگاهانه انتخاب می کنند.

تدبیر24»عماد الدین باقی ،فعال حقوق بشرنقش مشارکت مردم در این دوره از انتخابات را تعیین کننده تر از دوره های پیش دانست و گفت : این انتخابات  یکی از رقابتی ترین دوره های انتخابات است، چون اصولگرایان و اصلاح طلبان هردو همه تخم مرغ هایشان را در یک سبد گذاشته اند و با انتخاب فرد منتخب یک وزن کشی  جدی سیاسی بعد از مدت ها اتفاق خواهد افتاد.

او درگفت و گو با سحر-پایگاه اطلاع رسانی  ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی- افزود: همان طور که به تجربه دیده ایم و اتفاقات مشابهی که در دوم خرداد و سال 92 افتاده است نشان می دهد که مردم آگاهانه انتخاب می کنند.

 باقی  همچنین با اشاره به آگاهانه بودن انتخاب مردم گفت: مردم با توجه به سوابق و کارنامه رقیب انتخاب درستی داشته باشند. مشارکت و انتخاب مردم در این انتخابات سهم تعیین کننده ای در سرنوشت کشور خواهد داشت.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: