بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
يکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 16
کد خبر: ۷۸۴۳۹
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۸

باز هم مردم از مسئولان پیش افتادند

مردم ایران با حضور میلیونی خویش در پای صندوق های رای، مسئولان انتخابات را غافلگیر کردند.

تدبیر24»به گزارش سحر-پایگاه اطلاع رسانی دکتر حسن روحانی- حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای از همان ساعات اولیه صبح امروز 29 اردیبهشت 96، از یکسو و کندی عوامل اجرایی و نظارتی در پای صندوق های رای سبب شده تا هموطنان عزیزمان ساعت ها در صف رای گیری بمانند. در این بین افراد سالخورده و پدران و مادرانی که با فرزندان خردسال خویش در پای صندوق های رای حاضر شده اند، دچار مضیقه شدند.

لذا ضمن اینکه لزوم صبوری در این صف های طولانی و رعایت حال افراد سالخورده ضروری است، به ستاد انتخابات وزارت کشور نیز پیشنهاد می گردد، که برای تسریع در امور و حفظ حرمت رای دهندگان با ارسال صندوق های سیار به شعبی که با ازدحام جمعیت مواجه است، اقدامات مقتضی را برای برگزاری هر چه باشکوه تر حماسه حضور مردم فراهم کنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: