سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - 2020 September 20
کد خبر: ۷۸۴۶۱
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۵
مولاوردی:
معاون رییس‌جمهور حضور پرشور مردم از ساعات اولیه صبح را موید رقم خوردن انتخاباتی حداکثری توصیف کرد.
تدبیر24»شهیندخت مولاوردی معاون زنان و امور خانواده رییس جمهوری پس شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر در ارزیابی میزان مشارکت مردم گفت: در حوزه‌ای که ما برای رای دادن آمده‌ایم مشارکت در مقایسه با دوره‌های قبل زیادتر بود؛ چنانکه هرگز اول صبح چنین مشارکتی را نداشتیم و بیشتر آخر وقت مردم به محل صندوق‌ها هجوم می‌آورند، ولی امسال از همان ابتدای روز این اتفاق افتاده است.

وی اظهار امیدواری کرد « شاهد مشارکت حداکثری و استقرار دولتی باشیم که با پشتوانه قوی برنامه‌های خود را پیش ببرد.»

مولاوردی در مورد رای اولی‌ها نیز تاکید کرد: توصیه می‌کنم اول وقت به پای صندوقهای رای بیایند و حضور گسترده‌ای داشته باشند؛ زیرا اگر در ساعات پایانی رای‌گیری به مراکز اخذ رای مراجعه کنند ممکن است با شلوغی جمعیت روبرو شوند. ان‌شاءالله آنها هم بتوانند نقش خودشان را در تعیین سرنوشت نه تنها برای چهار سال آینده کشور بلکه برای سال‌های متمادی به درستی ایفا کنند.

وی بار دیگر خطاب به مردم گفت: انتظار حضور حداکثری و مشارکت کامل از مردم داریم؛ به ویژه از زنان و دختران ایرانی درخواست می‌کنم و می‌گویم برای رقم‌ زدن سرنوشت خود و دستیابی به مطالباتی که سال‌ها دنبال کرده‌اند راهی جز صندوق‌های رای ندارند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها