بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
جمعه ۰۱ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 21
کد خبر: ۷۸۴۶۱
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۵
مولاوردی:

راهی جز صندوق رای برای تحقق مطالبات نیست؛ مردم مشارکت کنند

معاون رییس‌جمهور حضور پرشور مردم از ساعات اولیه صبح را موید رقم خوردن انتخاباتی حداکثری توصیف کرد.
تدبیر24»شهیندخت مولاوردی معاون زنان و امور خانواده رییس جمهوری پس شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر در ارزیابی میزان مشارکت مردم گفت: در حوزه‌ای که ما برای رای دادن آمده‌ایم مشارکت در مقایسه با دوره‌های قبل زیادتر بود؛ چنانکه هرگز اول صبح چنین مشارکتی را نداشتیم و بیشتر آخر وقت مردم به محل صندوق‌ها هجوم می‌آورند، ولی امسال از همان ابتدای روز این اتفاق افتاده است.

وی اظهار امیدواری کرد « شاهد مشارکت حداکثری و استقرار دولتی باشیم که با پشتوانه قوی برنامه‌های خود را پیش ببرد.»

مولاوردی در مورد رای اولی‌ها نیز تاکید کرد: توصیه می‌کنم اول وقت به پای صندوقهای رای بیایند و حضور گسترده‌ای داشته باشند؛ زیرا اگر در ساعات پایانی رای‌گیری به مراکز اخذ رای مراجعه کنند ممکن است با شلوغی جمعیت روبرو شوند. ان‌شاءالله آنها هم بتوانند نقش خودشان را در تعیین سرنوشت نه تنها برای چهار سال آینده کشور بلکه برای سال‌های متمادی به درستی ایفا کنند.

وی بار دیگر خطاب به مردم گفت: انتظار حضور حداکثری و مشارکت کامل از مردم داریم؛ به ویژه از زنان و دختران ایرانی درخواست می‌کنم و می‌گویم برای رقم‌ زدن سرنوشت خود و دستیابی به مطالباتی که سال‌ها دنبال کرده‌اند راهی جز صندوق‌های رای ندارند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: