بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 20
کد خبر: ۷۸۴۷۰
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۲
حمید حسینی:

شور و شوق داخلی، ایرانیان خارج از کشور را به وجد آورد

مردم می دانند همین آرامش فعلی نیز نتیجه حمایت های آنها از دولت مدبری است بنابراین با حضور مجدد خود در پای صندوق های رای به ادامه روند عقلانیت رای خواهند داد.

تدبیر24»حمید حسینی ،خزانه دار سابق اتاق بازرگانی تهران با اشاره به استقبال ایرانیان خارج از کشور از دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت:شور و نشاط انتخاباتی که در داخل کشور شکل گرفته موجب افزایش مشارکت ایرانیان مقیم کشورهای دیگر شده است.

حسینی به گزارش سحر_پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی_با اشاره به تمایل کشورهای دیگر برای ارتباط با دولتی که از پشتوانه مردمی بالایی برخوردار باشد،گفت:در دیدارهای متعددی که با هیات های اقتصادی کشورهای دیگر و تجار و بازرگانان آنها داشتیم دریافتم که پشتوانه مردمی دولت حاضر خود یکی از دلایل تمایل آنها برای برقراری ارتباط با ایران بود.

وی ادامه داد:مردم می دانند همین آرامش فعلی نیز نتیجه حمایت های آنها از دولت مدبری است بنابراین با حضور مجدد خود در پای صندوق های رای به ادامه روند عقلانیت رای خواهند داد.

خزانه دار سابق اتاق بازرگانی تهران گفت:اینکه ترامپ با وجود تمامی هیاهوها و شعارهای تبلیغاتی خود مجددا اقدام به تمدید برجام کرد و یا آگاهی از میزان اهتمام کشورهای اروپایی برای پایبندی به توافق جامعه هسته ای نشان می دهد که کشور با مدیریت حاضر در مسیر درستی قرار دارد.

وی تاکید کرد:برهمین اساس هم می گویم مردم با رای به تداوم دولت فعلی به تعامل مسالمت آمیز با دنیا رای خواهند داد و از این حیث اقتصاد کشور نیز در مسیر درستی قرار خواهد گرفت.

به اعتقاد حسینی رای به عقلانیت و تدبیر رای به دوستی با جهان و رای به چرخش چرخ اقتصاد زندگی مردم است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: