بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بازی دوسر باخت برای جامعه و نظام سیاسی

بهاره آروین» مشکل از تعداد ثبت‌نام‌کنندگان اولیه نیست و در دیگر ممالک هم اوضاع کم‌وبیش به همین منوال است. مشکل در ساختاری است که قرار است کاهش این تعداد اولیه به تعدادی محدود و قابل قبول برای برگزاری انتخابات را امکان‌پذیر کند
نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

نامزدهای انتخابات باید پاسخ دهندمساله اصلی آنان حجاب و گشت ارشاد است یا معیشت و فقر

شهیندخت مولاوردی» نامزدها باید پاسخ بدهند مساله اصلی برای آنها حجاب و گشت ارشاد است یا اینکه معیشت، زنانه شدن فقر، زنانه شدن اعتیاد، زنانه شدن آسیب‌های اجتماعی، زنانه شدن ایذر، زنانه شدن سالمندی و... هم برای آنها دارای اهمیت است.
جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 14
کد خبر: ۷۸۴۷۵
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۰

وزارت کشور و شورای نگهبان چاره اندیشی کنند

ازدحام جمعیت در صفوف به هم فشرده واجدان رای درحوزه های اخذ رای سبب خستگی و نارضایتی مردم شده است.

تدبیر24»بیش از  9 ساعت از آغاز زمان رای گیری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری سپری شده است  اما بسیارند افرادی که از صبح  در انتظار انداختن آرایشان به صندوق های رای  هستند.

به گزارش سحر – پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی - ازدحام جمعیت در صفوف به هم فشرده  واجدان رای درحوزه های اخذ رای و روند بسیار کند اخذ رای سبب خستگی و نارضایتی  مردم شده است.

 به همین دلیل  ضروری است که وزارت کشور و شورای نگهبان هرچه زودتر تمهیداتی را برای رفع  یا حداقل کاهش زمان انتظار بیاندیشند  و ضمن دلجویی از مردم  روند اخذ رای مراجعان را تسریع کنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما: